https://www.traditionrolex.com/1

https://www.traditionrolex.com/1

Műkörömépítés, műkörömépítő - 367.

2024. április 19. - Emma, Malvin, Zseraldina napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Műkörömépítés fórum

A műkörömépítés titkai, kapcsolódó kérdések, válaszok

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 3672 db

Műkörömépítés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

Jancsovics Éva - Válaszolok
2011.01.25 - 13:50
Jancsovics Éva - törölt felhasználó
Válasz Molnár Zsuzsa - 2011. január 25., kedd 07:18 üzenetére

Én Titaniumot használok, de lehet az extreme építo is...ug tudom, az xtreme család osszes tagja hajlítható

Köszönöm a választ!Igazából most sok anyaggal kísérletezek,de szerintem vagy a titaniumot választom végül,vagy valamelyik buildert.

2011.01.25 - 07:18
Molnár Zsuzsa
Válasz Jancsovics Éva - 2011. január 19., szerda 17:53 üzenetére

Sziasztok! Ti stiletto körmök építéséhez melyik crystal anyagot használjátok,ajánljátok?

Én Titaniumot használok, de lehet az extreme építo is...ug tudom, az xtreme család osszes tagja hajlítható

2011.01.24 - 09:10
Crystal Nails
Válasz Béres Rita - 2011. január 23., vasárnap 12:51 üzenetére

ÉN azt szeretném kérdezni hogy ki szeretném próbálni a lenövésmentes francia körömerősítést, meg is vannak a lépések, de azt szeretném kérdezni, ha mintát akarok vagy követ azt melyik lépés előtt kell csinálni. Nagyon köszönöm előre is a segítséget

Kedves Rita! Köveket a teljesen kész, fényes köröm felületére, tip ragasztóval helyezz fel. Ha acryllal szeretnél rá festeni, azt a Top réteg alá vidd fel.

Béres Rita - Válaszolok
2011.01.23 - 12:51
Béres Rita - vendég

ÉN azt szeretném kérdezni hogy ki szeretném próbálni a lenövésmentes francia körömerősítést, meg is vannak a lépések, de azt szeretném kérdezni, ha mintát akarok vagy követ azt melyik lépés előtt kell csinálni. Nagyon köszönöm előre is a segítséget

2011.01.20 - 09:11
Crystal Nails
Válasz Décseiné Dan Beáta - 2011. január 20., csütörtök 06:34 üzenetére

Sziasztok! Én most regisztráltam az oldalra mert lenne egy kérdésem. Épp egy gyesen lévő,de amúgy műkörmös anyuka. Az lenne a problémám,hogy elkezdtem dolgozgatni és van egy pár vendégem akinek levegősödik a köröm. crystal-al dolgozom csak eddig egy másik márka zsirtalanítóját használtam de azt már nem lehet kapni (azzal nem volt semmi gond). A crystal melyik zsírtalanítója a legjobb vagy én használok valamit rosszul? Kérlek írjatok mert tanácstalan vagyok! Köszönöm! Betti!

Kedves Beáta! A levegősödés elsősorban a nem megfelelő előkészítés eredményeként felmerülő hibaként jelentkezik. Ez lehet attól, ahogy Éva is írta, hogy bőrdarabkák, illetve fényes, zsíros felület marad a körmön, amihez az anyag nem tud tapadni. Ezen kívül nem tudom, milyen előkészítő folyadékot használ. Első lépésként fertőtlenítő, vízelvonó folyadékot viszünk fel a körömre. Ennek van ecsetes változata (Nail Prep) vagy spray változata (Spray Prep). Mindkét esetben meg kell várni, hogy megszáradjon, utána lehet a körömre felvinni a tapadás elősegítő anyagokat. A legbiztosabb, ha először savas Primert viszünk fel a körömre (leitatott ecsettel)majd az anyag száradása után savmentes Primert (Acid Free Primer). Ez viszont nem szárad meg, egy vékony tapadófilm réteget képez a természetes köröm felületén. Amennyiben az előkészítő folyadékok száradását nem várjuk meg, ez is okozhat felválást. Javaslom, hogy amennyiben teheti, látogasson el Crystal Nails technikai képzésünkre, ahol a Crystal Nails anyagokról minden szükséges információt megtudhat. Az alábbi linken megtalálja képzési naptárunkat: http://www.mukorom-tanfolyam.com/mukorom-tanfolyam-naptar/month.calendar/2011/1/20/-.html Reméljük, hasznos információkkal tudtunk segíteni további munkájához.

Jancsovics Éva - Válaszolok
2011.01.20 - 08:10
Jancsovics Éva - törölt felhasználó
Válasz Décseiné Dan Beáta - 2011. január 20., csütörtök 06:34 üzenetére

Sziasztok! Én most regisztráltam az oldalra mert lenne egy kérdésem. Épp egy gyesen lévő,de amúgy műkörmös anyuka. Az lenne a problémám,hogy elkezdtem dolgozgatni és van egy pár vendégem akinek levegősödik a köröm. crystal-al dolgozom csak eddig egy másik márka zsirtalanítóját használtam de azt már nem lehet kapni (azzal nem volt semmi gond). A crystal melyik zsírtalanítója a legjobb vagy én használok valamit rosszul? Kérlek írjatok mert tanácstalan vagyok! Köszönöm! Betti!

Szia! Nagyon sok oka lehet,hogy levegősödik a köröm,s úgy gondolom,hogy leginkább talán nem is a zsírtalanítón múlik.Szerintem az a leggyakoribb hiba,hogy maradnak apró láthatatlan bőröcskék a körmön.Ezt könnyen ki lehet küszöbölni egy kutikula removerrel. (http://www.mukorom-alapanyagok.com/Koromapolok/Cuticle-Remover-Boroldo.html) Ha ezzel átdolgozod a körmöt,kevésbé lesz hajlamos levegősödésre.(Saját tapasztalat:) Viszont arra számítani kell,hogy számtalan dolog okozhatja ezt a dolgot,ja és az alapos bolyhozásra is figyelni kell-de nem szabad körömlemezt elvékonyítani!

Décseiné Dan Beáta - Válaszolok
2011.01.20 - 06:34
Décseiné Dan Beáta - vendég

Sziasztok! Én most regisztráltam az oldalra mert lenne egy kérdésem. Épp egy gyesen lévő,de amúgy műkörmös anyuka. Az lenne a problémám,hogy elkezdtem dolgozgatni és van egy pár vendégem akinek levegősödik a köröm. crystal-al dolgozom csak eddig egy másik márka zsirtalanítóját használtam de azt már nem lehet kapni (azzal nem volt semmi gond). A crystal melyik zsírtalanítója a legjobb vagy én használok valamit rosszul? Kérlek írjatok mert tanácstalan vagyok! Köszönöm! Betti!

Jancsovics Éva - Válaszolok
2011.01.19 - 17:53
Jancsovics Éva - törölt felhasználó

Sziasztok! Ti stiletto körmök építéséhez melyik crystal anyagot használjátok,ajánljátok?

Jancsovics Éva - Válaszolok
2011.01.13 - 12:35
Jancsovics Éva - törölt felhasználó
Válasz Lőczi Anett - 2011. január 10., hétfő 11:31 üzenetére

Egyébként nálam ezek a vendégek, akiknek saját köröm erősítést készítek, állítják, hogy nekik nem műkörmök van, csak a saját körmük van megerősítve. Én meghagytam őket abban a tudatban, hogy persze, igen, igaza van.... :)) De ez ettől még műköröm építés..., csak nem hosszabbítunk. Nálad is ilyenek a vendégek?

Anett!Teljesen igazad van.Igazából ahogy már akár egy kis C ív megjelenik,akkor az már műköröm és nem sk...Egyébként megfigyeltem,hogy a vendégeknek és nekünk sok fogalom nem ugyanaz.:)

Lőczi Anett - Válaszolok
2011.01.10 - 11:31
Lőczi Anett - vendég

Egyébként nálam ezek a vendégek, akiknek saját köröm erősítést készítek, állítják, hogy nekik nem műkörmök van, csak a saját körmük van megerősítve. Én meghagytam őket abban a tudatban, hogy persze, igen, igaza van.... :)) De ez ettől még műköröm építés..., csak nem hosszabbítunk. Nálad is ilyenek a vendégek?

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár

https://www.traditionrolex.com/1