https://www.traditionrolex.com/1

https://www.traditionrolex.com/1

Műkörömépítés, műkörömépítő - 365.

2024. április 25. - Márk, Ányos napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Műkörömépítés fórum

A műkörömépítés titkai, kapcsolódó kérdések, válaszok

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 3672 db

Műkörömépítés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

Nagy Viktória - Válaszolok
2011.02.15 - 11:28
Nagy Viktória - törölt felhasználó
Válasz Kovács Tünde - 2011. február 14., hétfő 17:41 üzenetére

Ajánlani kell, először a fiatalabbakkal kezd, megéri mert tuti a siker, most töltöttem fel képet kaméleon virágos körömről, a facebookomon like-olnak a csajok hogy tetszik, szerintem is elég jó lett. kukkantsd meg, ötletnek...

Tényleg szép!Csinálok majd a sajátomra,mert mostanában a porci virágokat is ezért kérik,mert látják rajtam!:) Egyébként a vendégem,aki imádja a szinváltós zseléket,ő már nyugdíjhoz közeli,de nagyon bevállalós!:)

2011.02.14 - 17:41
Kovács Tünde
Válasz Nagy Viktória - 2011. február 12., szombat 20:43 üzenetére

Én még csak francia végnek és színátmenetben háttérnek használtam,de egyébként a virágoknak tényleg nagyon ötletesek...Csak sajna nálam még senki sem kérte...:S

Ajánlani kell, először a fiatalabbakkal kezd, megéri mert tuti a siker, most töltöttem fel képet kaméleon virágos körömről, a facebookomon like-olnak a csajok hogy tetszik, szerintem is elég jó lett. kukkantsd meg, ötletnek...

Nagy Viktória - Válaszolok
2011.02.12 - 20:43
Nagy Viktória - törölt felhasználó
Válasz Kovács Tünde - 2011. február 12., szombat 13:55 üzenetére

Én a hőre változót használom, akár erre a zselére is alapozható mintaként, pl: virágot pacázok francia körömre, és akrillal fekete-fehér kontúrral...hát, tuti De nonfiguratív mintákhoz pár csík is bolondít

Én még csak francia végnek és színátmenetben háttérnek használtam,de egyébként a virágoknak tényleg nagyon ötletesek...Csak sajna nálam még senki sem kérte...:S

Nagy Viktória - Válaszolok
2011.02.12 - 20:42
Nagy Viktória - törölt felhasználó
Válasz Jancsovics Éva - 2011. február 3., csütörtök 15:40 üzenetére

Sziasztok! Az lenne a kérdésem,hogy nektek mik a tapasztalataitok a chameleon zselékkel?Melyiket ajánljátok,a hőre vagy az Uv-re változóakat?

Nekem is hőre változó van,de szerintem eszméletlen jó lehet az összes.!A rainbow-t én is ki szeretném majd próbálni,csak majd meg akarom először élőben nézni a színeit!;)

2011.02.12 - 13:55
Kovács Tünde

Én a hőre változót használom, akár erre a zselére is alapozható mintaként, pl: virágot pacázok francia körömre, és akrillal fekete-fehér kontúrral...hát, tuti De nonfiguratív mintákhoz pár csík is bolondít

Lőczi Anett - Válaszolok
2011.02.04 - 14:31
Lőczi Anett - törölt felhasználó
Válasz Jancsovics Éva - 2011. február 4., péntek 11:17 üzenetére

Köszi a válaszod!Tudod,már a Körmösnapra gyúrok lélekben!:)Most nagyon jó,hogy kedvezményesebben lesz,s többet is ki tudok próbálni.Egyébként elsőre én is a hőre változóra szavaztam volna,de így meg aztán...:)

:))) nem fogsz benne csalódni

Jancsovics Éva - Válaszolok
2011.02.04 - 11:17
Jancsovics Éva - törölt felhasználó
Válasz Lőczi Anett - 2011. február 4., péntek 08:04 üzenetére

Szia! A hőre változóak nagyon ütősek, főleg így télen, ha a köröm szabadszéle még hideg, a keze meg melegebb :) Én a rainbow-t és a transparentet is szeretem, jól meg lehet vele bolondítani a színeket.

Köszi a válaszod!Tudod,már a Körmösnapra gyúrok lélekben!:)Most nagyon jó,hogy kedvezményesebben lesz,s többet is ki tudok próbálni.Egyébként elsőre én is a hőre változóra szavaztam volna,de így meg aztán...:)

Lőczi Anett - Válaszolok
2011.02.04 - 08:04
Lőczi Anett - törölt felhasználó

Szia! A hőre változóak nagyon ütősek, főleg így télen, ha a köröm szabadszéle még hideg, a keze meg melegebb :) Én a rainbow-t és a transparentet is szeretem, jól meg lehet vele bolondítani a színeket.

Jancsovics Éva - Válaszolok
2011.02.03 - 15:40
Jancsovics Éva - törölt felhasználó

Sziasztok! Az lenne a kérdésem,hogy nektek mik a tapasztalataitok a chameleon zselékkel?Melyiket ajánljátok,a hőre vagy az Uv-re változóakat?

2011.02.02 - 08:09
Crystal Nails
Válasz Molnár Zsuzsa - 2011. február 2., szerda 07:03 üzenetére

Ugye a gelac-ot nem kell felkeverni? vagy mégis?

Zsuzsa, a Gel-Lacot nem kell felkeverni.

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár

https://www.traditionrolex.com/1