https://www.traditionrolex.com/1

https://www.traditionrolex.com/1

Műkörömépítés, műkörömépítő - 363.

2024. április 20. - Tivadar, Tihamér, Töhötöm napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Műkörömépítés fórum

A műkörömépítés titkai, kapcsolódó kérdések, válaszok

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 3672 db

Műkörömépítés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

Andrea K Szamosi - Válaszolok
2011.02.21 - 21:54
Andrea K Szamosi - törölt felhasználó

sziasztok...minden zselé alkalmas a hajlításra?

Torda Magdolna - Válaszolok
2011.02.21 - 20:19
Torda Magdolna - törölt felhasználó
Válasz Péter Niki - 2011. február 21., hétfő 17:20 üzenetére

Sziasztok! Mi a véleményetek a 3d zselés virágokról, szeretik a vendégek, jobb mint a porcelán?

Az én vendégeim mindkettőt szeretik:D Valaki az porival nincs kibékülve, de ez a körmökre is uganígy igaz:D

Jancsovics Éva - Válaszolok
2011.02.21 - 19:30
Jancsovics Éva - törölt felhasználó
Válasz Péter Niki - 2011. február 21., hétfő 16:59 üzenetére

Sziasztok! Az Easy Off Top Gel-t csak akril egy mozdulat minta tetejére jó tenni, vagy egyébként is használhatom fényzseléként a Top Shine helyett??

Szia! Nyugodtan használhatod,nekem eddig semmi problémám nem volt vele,sőt!Szerintem a Top Shine-nál is jobb.

2011.02.21 - 17:20
Péter Niki

Sziasztok! Mi a véleményetek a 3d zselés virágokról, szeretik a vendégek, jobb mint a porcelán?

2011.02.21 - 16:59
Péter Niki

Sziasztok! Az Easy Off Top Gel-t csak akril egy mozdulat minta tetejére jó tenni, vagy egyébként is használhatom fényzseléként a Top Shine helyett??

2011.02.21 - 16:53
Péter Niki

Jaj de jó, pont erre voltam kíváncsi!!!

2011.02.21 - 16:13
Crystal Nails

Sziasztok! A Gel-Lac és az Easy Off sem oldódik le áztatás közben. Mindkettő megoldódik a removerben, de mindkét anyag esetében szükség van rá, hogy kaparóval letoljuk az anyagot, mert magától nem jön le a körömről, mint a porcelán. Mindegyik Crystal Nails építő zselé egyfázisú zselé, ami azt jelenti, hogy nem igényel másik alapozó zselét, ugyanazzal elkészíthető az alapréteg, amivel a C-ívet is kialakítjuk. Viszont minden esetben szükség van alapréteg elkészítésére.

2011.02.21 - 12:53
Péter Niki
Válasz Molnár Zsuzsa - 2011. február 21., hétfő 12:08 üzenetére

Ha jól tudom, az osszes CN-es zselé egyfázisú, tehát nem igényel alapréteget, kivéve a cover-pink-et. Szoval alapréteget ugyanabból a zselébol tegyél. De ha javasolhatom, próbáld ki a titaniumot, nagyon jó, a builder II. hígabb, nehéz vele a c ív.

Értem, köszönöm szépen!

2011.02.21 - 12:52
Péter Niki
Válasz Kovács Tünde - 2011. február 21., hétfő 11:21 üzenetére

Töltésnél, mikor a karbid veszettül szedi le a régi anyagot, jól jön az alap réteg, mert nem szalad véletlenül sem a saját körmébe a csiszoló fej.

Köszönöm a válaszodat!

2011.02.21 - 12:08
Molnár Zsuzsa
Válasz Péter Niki - 2011. február 21., hétfő 10:41 üzenetére

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy melyik építő zselé az, amelyik nem igényel alapozózselét, mert Én a CN Builder II.-est használom, de én teszek egy alapréteget,majd a színt és úgy építem a c-ívet, egyszerűbb lenne ha kihagyhatnám az alapot!

Ha jól tudom, az osszes CN-es zselé egyfázisú, tehát nem igényel alapréteget, kivéve a cover-pink-et. Szoval alapréteget ugyanabból a zselébol tegyél. De ha javasolhatom, próbáld ki a titaniumot, nagyon jó, a builder II. hígabb, nehéz vele a c ív.

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár

https://www.traditionrolex.com/1