2024. július 27. - Olga, Liliána, Natália, Pantaleon napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Műkörömépítés fórum

A műkörömépítés titkai, kapcsolódó kérdések, válaszok

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 3672 db

Műkörömépítés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

Andrea K Szamosi - Válaszolok
2011.02.22 - 20:31
Andrea K Szamosi - törölt felhasználó
Válasz Péter Niki - 2011. február 22., kedd 13:33 üzenetére

Sziasztok! Szerintetek a tipes technika már elavult?? Az a bajom a sablonnal, hogy ha nagyon csutka a köröm, nem igazán tudom jól felhelyezni!!

szerintem egyáltalán nem elavult...én például azoknak ajánlom, akik a köröm hosszúságán kívül annak formáján is szeretnének változtatni.Viszont ha valóban nagyon csutka a köröm akkor muszáj a sablont felerőltetni, formára vágni ugyanis ha nagyon rövid a köröm akkor a bőrre ragasztanád a tipet mert nincs megfelelő hosszúságú körömlemezed, az pedig nagyon nagy hiba lenne...

2011.02.22 - 13:33
Péter Niki

Sziasztok! Szerintetek a tipes technika már elavult?? Az a bajom a sablonnal, hogy ha nagyon csutka a köröm, nem igazán tudom jól felhelyezni!!

2011.02.22 - 13:31
Péter Niki
Válasz Torda Magdolna - 2011. február 21., hétfő 20:19 üzenetére

Az én vendégeim mindkettőt szeretik:D Valaki az porival nincs kibékülve, de ez a körmökre is uganígy igaz:D

:) Köszönöm

2011.02.22 - 13:30
Péter Niki
Válasz Jancsovics Éva - 2011. február 21., hétfő 19:30 üzenetére

Szia! Nyugodtan használhatod,nekem eddig semmi problémám nem volt vele,sőt!Szerintem a Top Shine-nál is jobb.

Köszönöm a segítséget! :)

2011.02.22 - 08:58
Molnár Zsuzsa
Válasz R. ERIKA - 2011. február 22., kedd 07:57 üzenetére

Sziasztok segítsetek! Az egyik koléganöm kiprobálta a Gel-lac de bebörösödött a teteje ezért nem merek venni.Elrontott valamit???Ez csak akkor fordulhat elő ha vastagon vitte fel az anyagot??

Igen, ha vastagon viszi fel, borosodik, de a fedo clear réteg felvivése után eltunik a borosodés, ráncolódás.

2011.02.22 - 08:56
Molnár Zsuzsa
Válasz Jancsovics Éva - 2011. február 22., kedd 07:52 üzenetére

Szia!Szerintem maradj inkább az easy off alapnál.

Csak olyan nehéz leszedni! Vagy csak nekem nem megy?

2011.02.22 - 07:57
R. ERIKA

Sziasztok segítsetek! Az egyik koléganöm kiprobálta a Gel-lac de bebörösödött a teteje ezért nem merek venni.Elrontott valamit???Ez csak akkor fordulhat elő ha vastagon vitte fel az anyagot??

Jancsovics Éva - Válaszolok
2011.02.22 - 07:52
Jancsovics Éva - törölt felhasználó
Válasz Molnár Zsuzsa - 2011. február 22., kedd 06:44 üzenetére

Tudom, hogy a gel-lac és az easy off sem oldódik le teljesen, de én a gel-lac-hoz easy off alapot használok, viszont a leoldásnál nem tudom letolni az anyagot, csak lekapargatni apránként. Vegyek inkább gel-lac cleart? Viszont az meg nem erosíti a kormot.

Szia!Szerintem maradj inkább az easy off alapnál.

2011.02.22 - 06:45
Molnár Zsuzsa
Válasz Andrea K Szamosi - 2011. február 21., hétfő 21:54 üzenetére

sziasztok...minden zselé alkalmas a hajlításra?

Nem mindegyik. A CN-bol az xtreme család osszes tagja igen.

2011.02.22 - 06:44
Molnár Zsuzsa
Válasz Crystal Nails - 2011. február 21., hétfő 16:13 üzenetére

Sziasztok! A Gel-Lac és az Easy Off sem oldódik le áztatás közben. Mindkettő megoldódik a removerben, de mindkét anyag esetében szükség van rá, hogy kaparóval letoljuk az anyagot, mert magától nem jön le a körömről, mint a porcelán. Mindegyik Crystal Nails építő zselé egyfázisú zselé, ami azt jelenti, hogy nem igényel másik alapozó zselét, ugyanazzal elkészíthető az alapréteg, amivel a C-ívet is kialakítjuk. Viszont minden esetben szükség van alapréteg elkészítésére.

Tudom, hogy a gel-lac és az easy off sem oldódik le teljesen, de én a gel-lac-hoz easy off alapot használok, viszont a leoldásnál nem tudom letolni az anyagot, csak lekapargatni apránként. Vegyek inkább gel-lac cleart? Viszont az meg nem erosíti a kormot.

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár