https://www.traditionrolex.com/1

https://www.traditionrolex.com/1

Műkörmös állás hirdetés - 532.

2024. április 25. - Márk, Ányos napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Műkörmös állás fórum

Ha műkörmös állást kínálsz, manikűrös, vagy pedikűrös állást keresel, itt megteheted...

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 5338 db

Műkörmös állás

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

2011.04.05 - 12:48
szombati andrea

Sziasztok! 3 éve foglalkozom kéz és láb ápolás , műköröm építéssel. Jelenleg solymáron a saját kis "stúdiómban" dolgozom délutánonként. Szívesen elmennék egy szalonba dolgozni solymár vonzás körzetében (Pilisszentiván, Vörösvár, Hidegkút stb...)Gyógypedikűrt, esztétikai pedikűrt is vállalok. Készítek lábra is műkörmöt. Akril porral dolgozom leginkább, de a zselé körmöket is szívesen elkészítem. munkáimat megtekinthetitek a web-lapomon.

Gaudia Krisztina - Válaszolok
2011.04.03 - 16:02
Gaudia Krisztina - vendég

Sziasztok, Buda központjában, a II. kerületben (Margit körút szomszédságában) elhelyezkedő nívós szépségszalonba manikűrös-pedikűrös kollegina jelentkezését várjuk. Foglalkoztatás módja megbeszélés szerint. A szalonban jelenleg kozmetika, masszázs, fodrászat, valamint kéz- és lábápolás működik. Számlaképesség, Vendégkör és angol nyelvtudás előnyt jelenthet. Motivációs leveledben tüntesd fel nekünk az előbb felsoroltakat is! Jelentkezés a meghirdetett pozíciókba kizárólag a job@cosmetic.hu e-mail címre küldött Önéletrajzzal lehetséges! Ha ambíciózus vagy és vágyad egy jó csapatban, modern munkahelyen dolgozni, jelentkezz! Várunk Téged! Szép napot, Gaudia Krisztina üzletvezető

2011.03.29 - 17:24
Orosz Ilona

Debrecenben keresek szépségszalont ahová kéz és lábápoló műkörömépítőt keresnek!Ha valaki tud esetleg ilyen lehetőségről kérem jelezze 06/30 698-9390!Alkalmazotti jogviszonyban mivel start kártya extrára és 50%-70%-os bérezési kedvezményre vagyok jogosult, így nem szeretnék a vállalkozóit kiváltani!

2011.03.29 - 12:50
Juhász Erika
Válasz Hajcsák-Fogas Rita - 2011. március 23., szerda 11:20 üzenetére

Sziasztok, műkörmöst keresünk jó helyen lévő, forgalmas szalonba, a IX. kerületbe. Érdeklődni: 06-20-369-0733, vagy személyesen az üzletben.IX. Tompa u. 22.

Ritát kérdezem :)

2011.03.29 - 12:49
Juhász Erika

Szia, Aktuális még? Köszi Erika

Hajcsák-Fogas Rita - Válaszolok
2011.03.23 - 11:20
Hajcsák-Fogas Rita - törölt felhasználó

Sziasztok, műkörmöst keresünk jó helyen lévő, forgalmas szalonba, a IX. kerületbe. Érdeklődni: 06-20-369-0733, vagy személyesen az üzletben.IX. Tompa u. 22.

2011.03.17 - 16:06
Roszmann Franciska

Sziasztok! Munkahelyet keresek Sopronban és környékén illetve Eisenstadt környékén. Tavaly végeztem Elite Cosmetix-nél 80% feletti eredményekkel, porcelánnal és zselével is aktívan dolgozom. Nyitott vagyok minden újdonságra. Jelenleg versenyre készülök és folyamatosan továbbképzésre járok. Munkáimat a mukorom.hu-n is meglehet tekinteni. Minden ajánlat érdekelne! Elérhetőségeim: roszmann.franciska@indamail.hu 06 20 588 9334

Vas Gyöngyi - Válaszolok
2011.03.17 - 05:11
Vas Gyöngyi - törölt felhasználó

Kéz és lábápoló műkörömépítő szakképesítéssel állást keresek alkalmazotti jogviszonyban.Kleoban végeztem, kezdő vagyok, minden megoldás érdekel!

Tamásné Csatári Viktória - Válaszolok
2011.03.11 - 17:49
Tamásné Csatári Viktória - vendég

Kedves Műkörmös, pedikűrös kolléga! 3 éve működő kozmetikába keresek manikűrös-pedikűrös kollégát. Az üzlet csendes, kultúrált, a csepeli piac közvetlen közelében. Olcsó bérleti díj. Érdeklődni lehet: Tamásné Cs. Viktória 06-30-37-17-729

2011.03.11 - 12:14
Major Éva

Sziasztok ! I.ker.Oxygen Wellness Szépségszalonjába keresek pedikűrözni tudó körömkozmetikust. Heti 3 ill 4 teljes napra kiadó !!! Az üzlet hétvégén is nyitva tart! Érd: 06-20-992-4960 Önéletrajz: venusz.szepsegszalon04@gmail.com www.oxygenszepsegszalon.eoldal.hu

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár

https://www.traditionrolex.com/1