https://www.traditionrolex.com/1

https://www.traditionrolex.com/1

Műkörmös állás hirdetés - 531.

2024. április 20. - Tivadar, Tihamér, Töhötöm napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Műkörmös állás fórum

Ha műkörmös állást kínálsz, manikűrös, vagy pedikűrös állást keresel, itt megteheted...

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 5338 db

Műkörmös állás

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

Bukor Nikolett - Válaszolok
2011.04.11 - 13:02
Bukor Nikolett - törölt felhasználó

sziasztok!Áprilisban végeztem kéz és lábápoló műkörömépítő tanfolyamot!Foglalkozom zselé,és porcelán műköröm építéssel,kéz és lábápolással,henna festéssel.Munkalehetőséget keresek Eger,Miskolc,Mezőkövesd,vagy Szolnok vonzáskörzetében!Mivel nincs kialakult vendégköröm ezért szívesen dolgoznék alkalmazottként! Érdekődni./Bukor Nikolett/Tel:06/70-350-16-04 e-mailbukor88@freemail.hu

Trembeczki Hajnalka /CrystalNails refrencia körmös/ - Válaszolok
2011.04.08 - 20:34
Trembeczki Hajnalka /CrystalNails refrencia körmös/ - törölt felhasználó

Sziasztok! Zuglói szépségszalonba keresünk műkörmöst, azonnali kezdéssel! Barátságos, családias légkör és egy jókedvű csapat vár! Érdeklődni: Kemény Andrea 0620 435-9995 vagy 061 363-7970

2011.04.08 - 06:25
Petrik Andrea

Nagy gyakorlattal műkörömépítőként keresek állást Szegeden!Igény szerint pedikűrözöm is!Referencia körmöt készítek! érd: 30-2497583

2011.04.07 - 19:34
Spirkó Ildikó

Sziasztok! Kápostásmegyeri szépségszalonba műkörmös-manikűrös kolléganőt keresünk. Érdeklődi: 06 70 244 65 48

Höss Etelka - Válaszolok
2011.04.07 - 17:28
Höss Etelka - vendég
Válasz Horváth Krisztina - 2011. február 5., szombat 15:19 üzenetére

Sziasztok! Pécsi Szépségstúdió kis csapata szolgáltatásait szeretné bővíteni, így további lelkes, munkájára igényes kollégákat keres! A szalon teljeskörű szolgáltatást nyújt, ingyenes parkolóval rendelkezik, 1 fodrász, kozmetikus és műkörmös várja szeretettel további 2 fodrász, 1 masszőr, 1 pedikűrös és műkörömépítő jelentkezését! Vendégkörrel rendelkezők előnyben, de nem feltétel!Pályakezdők jelentkezését is szeretettel várjuk! S hogy segítsük kezdésedet, az 1. hónapban 10.ezer, a 2. hónapban 15e., a 3. hónapban 20.e. a bérleti díj, mely a rezsit is tartalmazza! A továbbiakban a masszőr, pedikűrös, és műkörömépítő bérleti díja változatlan, viszont a fodrászé 35e./hó-ra emelkedik! Bővebb információ, érdeklődni: Szőlőskert Szépe Stúdió, Pécs, Kisszkókó Dűlő 2. Dr. Nagyné Faddi Katalin: 0670/9446726

Szia! Egy frissen végzett, (Okj-s kéz- és lábápoló, műkörömépítő)agilis, fiatal, jó humorú, rugalmas, tehát minden pozítív tulajdonsággal ellátott... ámbár a lehetőségek hiányában kicsit kedve szegett fiatal kezdő vagyok. Amennyiben még él a pedikűrös, vagy a műkörmös szék-bérlési lehetőség, kérlek jelezz. Minden megoldás érdekelne... Üdv : Etus

2011.04.06 - 13:28
Crystal Nails

Testkozmetikánk a Blaha Lujza tértől 2 percre a Palotanegyedben található. Itt keresünk kedvező feltételekkel PEDIKŰRÖS-MANIKŰRÖS kollégát. Korábbi munkatársunk családi okok miatt abbahagyta a gyógypedikűrös szakmát, így a vendégkörünk egy része itt maradt lábápoló nélkül, és a környéken is sok az érdeklődő. Kis csapatunkba szeretnénk egy kedves kollégát aki szolgáltatásával kiegészítené üzletünket. Szabó Judit, 06-30-285-6746, info@testkozmetika.hu

Szimán Claudia - Válaszolok
2011.04.06 - 12:59
Szimán Claudia - vendég

Sziasztok! Műkörömépítőt keresek igényes budaörsi szépségszalonba, lehetőleg gyakorlattal,vállalkozóival, vendégkörrel rendelkező kozmetikus mellé! Ugyanide fodrász munkatársat is keresek. www.claudiakozmetika.hu T:06/20-344-1952

Márki-Földényi Claudia

Sziasztok! Új munkahelyemet keresem 2és fél éves szalon tapasztalattal. CN termékekkel dolgozom. Foglalkozom zselé illetve porcelán, tippes valamint épített technikájú műkörömmel, manikűrrel, pedikűrrel, kéz és lábmasszázzsal, hennafestéssel. Forgalmas helyen levő szalont keresek hosszútávra. 0630 643 74 58

Rétfalvi Orsolya - Válaszolok
2011.04.06 - 08:44
Rétfalvi Orsolya - törölt felhasználó

Kedvesek! Áprilisban vizsgázom kézápolás, műkörömépítésből, májusban pedig a pedikűr szakvizsgám is meg lesz. Nyergesújfalu-Esztergom vonzáskörzetében keresek munkalehetőséget "másodállásban". Még nincs vállalkozóim, de nyitott vagyok minden jó megoldásra. Kérlek benneteket, jelezzetek itt vagy a koromhaz.orsi@gmail.com címen, ha hallotok valami jót. Köszönöm.

2011.04.05 - 18:08
Paplogó Anita

Sziasztok! Két éve végeztem el az iskolát,de csak mostanság kezdtem el dolgozni.Júliustól keresek szalonban helyet Cegléden. A megszerzett tudásomat folyamatosan bővítem,az aktualitásokat követem. Hívj bizalommal:-)!Üdv..Anita

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár

https://www.traditionrolex.com/1