https://www.traditionrolex.com/1

https://www.traditionrolex.com/1

Modellt keresek - 460.

2024. április 24. - György, Fidél, Debóra napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Modellt keresek fórum

Ha műkörmös modellt keresel, vagy modell lennél, itt meghirdetheted...

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 4605 db

Modellt keresek

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

patkós alexandra - Válaszolok
2011.02.08 - 14:04
patkós alexandra - vendég
Válasz Pertorini Ildiko - 2011. január 24., hétfő 09:38 üzenetére

Sziasztok! Műkörömépítő tanfolyamra modellt keresek keddi és csütörtöki napokra 9-14 óra között.A tanfolyam helyszíne Oktogontól 5 percre. Telefon:06 20 485 3106 Várom érdeklődéseteket.

Szia! tudsz adni valami email cimet?:) és akkor megbeszélhetnénk ezt a dolgot :)

Mészáros Anita - Válaszolok
2011.02.06 - 16:40
Mészáros Anita - vendég

szivesen lennék köröm modell!!:):) a Crystail Naiolsnél tanultam annó én is..... ha szüksége lenne valakinek rám előre szóljon mert 2 gyerek anyukája vagyok:):) elérhetőségem:anita_meszaros@freemail.hu

Szücsné Fekete Bernadett - Válaszolok
2011.02.05 - 16:37
Szücsné Fekete Bernadett - vendég

Betti vagyok Pécsről szívesen lennék körömmodell tanfolyamokon. Pécsen

Andrea K Szamosi - Válaszolok
2011.01.30 - 20:02
Andrea K Szamosi - törölt felhasználó

Lányok! Tanuló műköröm építő vagyok és szükségem lenne modellekre tip-es porcelán műköröm építésre... Ha szeretnétek szép porci körmöket akkor írjatok bátran :) Feltételek: - légy türelmes, - készülj fel, lehetséges, h 4 óra hosszáig is dolgozni fogok a körmödön - fogadd el, hogy CSAK TIP-es és PORCELÁN körmöt fogok készíteni - ne legyen fenn műkörmöd! - 18 éven aluliakat csak szülői igazolással vállalok el és őket is csak 17 éves kortól! S, hogy mennyit kérek a körmökért?? Csak rajtad áll.... megnézed a kész körmöd és annyit fizetsz amennyit szerinted megér a munkám! Írjatok bátran, küldjetek egy telefonszámot és hívlak titeket , hogy megbeszéljük a részleteket!

Lelik Orsolya - Válaszolok
2011.01.25 - 23:13
Lelik Orsolya - vendég

Email cimem:sikuci@gmail.com

Lelik Orsolya - Válaszolok
2011.01.25 - 23:11
Lelik Orsolya - vendég

Sziasztok! Tatabányára keresek márciustól júniusig,szombati napokra modellt kéz- és lábápoló+műkörmös iskolai oktatáshoz,esetleg hétköznapokon otthoni gyakorlásra.

Szücsné Fekete Bernadett - Válaszolok
2011.01.24 - 10:27
Szücsné Fekete Bernadett - vendég

Sziasztok Betti vagyok! Nincs Műkörmös Pécsről aki modellt keres. Voltam már körömmodell tanfolyamokon. Ha van valaki jelezzen. Köszönöm

Pertorini Ildiko - Válaszolok
2011.01.24 - 09:38
Pertorini Ildiko - törölt felhasználó

Sziasztok! Műkörömépítő tanfolyamra modellt keresek keddi és csütörtöki napokra 9-14 óra között.A tanfolyam helyszíne Oktogontól 5 percre. Telefon:06 20 485 3106 Várom érdeklődéseteket.

Mester Edina - Válaszolok
2011.01.21 - 17:07
Mester Edina - vendég

2011 első negyedévének hétvégéire tanfolyamra műkörömépítéshez modellt keresek Budapesten! Tel.: 30/929-7965 mesteredina@freemail.hu

Hegyi Krisztina - Válaszolok
2011.01.19 - 14:35
Hegyi Krisztina - vendég

VERSENYMODELLT KERESEK! KÜLFÖLDÖN ÉLEK,ÉS MAGYAR LÀNYT SZERETNÉK MODELLNEK! Feltélek: Gyakorlómodell - ujjaid egyenesek, egyenesen nőnek a körmeid is - a körömágy (a rózsaszín rész) a középső ujjakon 12-13 mm hosszú, maximum 8 mm széles, nem szélesedik - sérülés-, tetoválás-, szemölcs- és sebhelymentes kézbőröd van - 18 éves elmúltál - műköröm nem akadály Versenymodell - ujjaid egyenesek, egyenesen nőnek a körmeid is - a körömágy (a rózsaszín rész) a középső ujjakon legalább 14 mm hosszú, maximum 8 mm széles - a körmöd domború, az oldalai párhuzamosak, nem szélesedik - sérülés-, tetoválás-, szemölcs- és sebhelymentes kézbőröd van - 18 éves elmúltál KÜLDJETEK TÖKÉLETES FOTOT A KEZETEKRÖL!!! JELENTKEZÉS:kp@terranetz.ch

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár

https://www.traditionrolex.com/1