https://www.traditionrolex.com/1

https://www.traditionrolex.com/1

Mukorom.hu kezelése - 135.

2024. április 25. - Márk, Ányos napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Mukorom.hu kezelése fórum

Az oldal használatához kapcsolódó kérdések megosztásának színtere...

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 1351 db

Mukorom.hu kezelése

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

Jancsovics Éva - Válaszolok
2011.01.30 - 12:56
Jancsovics Éva - törölt felhasználó

Sziasztok! Csak annyit szeretnék mondani,hogy a mostani szavazás témája nagyon időszerű és elgondolkodtató.Remélem,hogy sokan fognak szavazni,s talán egy-egy emberke jobban elgondolkodik a szavazatán.Véleményem szerint ez a rendszer igazából nem mutat reális képet. pl. engem nem különösebben izgat,hogy az én kezdő képeimet lehúzzák,mert bőven van bennük hiba,de már én is láttam olyan képeket,amiket biztos nem azért pontoztak le,mert technikailag,vagy összképileg nem voltak megfelelőek. Várom a szavazás végét!:)

Jancsovics Éva - Válaszolok
2011.01.17 - 20:10
Jancsovics Éva - törölt felhasználó
Válasz Crystal Nails - 2011. január 17., hétfő 11:44 üzenetére

Kedves Éva! A Körmösnapról tájékoztató e-mail szerdán, 19-én fog hírlevélben kimenni. Részletes tájékoztatót a febr. 1-i hírlevélben küldünk ki.

Köszönöm a gyors választ!Már nagyon várom-várjuk!

Dopita Judit - Válaszolok
2011.01.17 - 16:33
Dopita Judit - törölt felhasználó

Nagyon köszönöm a választ mind2töknek!!!

2011.01.17 - 11:44
Crystal Nails
Válasz Jancsovics Éva - 2011. január 17., hétfő 10:40 üzenetére

Sziasztok! Tudom,hogy nem a honlap kezelésével kapcsolatos dolog,de esetleg megtudjátok mondani,hogy a Körmösnapról mikor kapunk bővebb információt?A februári hírlevéllel?

Kedves Éva! A Körmösnapról tájékoztató e-mail szerdán, 19-én fog hírlevélben kimenni. Részletes tájékoztatót a febr. 1-i hírlevélben küldünk ki.

Jancsovics Éva - Válaszolok
2011.01.17 - 10:40
Jancsovics Éva - törölt felhasználó

Sziasztok! Tudom,hogy nem a honlap kezelésével kapcsolatos dolog,de esetleg megtudjátok mondani,hogy a Körmösnapról mikor kapunk bővebb információt?A februári hírlevéllel?

Vadi Barbara Perla Szépségszalon

Köszönjük szépen élni fogok a pontgyűjtés lehetőségével:_)Jó ez az új rendszer!!!!Üdv Barbika

2011.01.15 - 10:38
Administrator
Válasz Jancsovics Éva - 2011. január 15., szombat 05:36 üzenetére

Szia Yucy! Az oldalra való regisztrálás után pontokat gyűjthetsz,pl. saját körmös képek és step by stepek feltöltésével-hogy pontosan mikkel,arról a lenti Súgó menüben olvashatsz.Az összegyűjtött pontokkal licitálhatsz illetve a Hűségpontos termékek menüpont alatt vásárolhatsz. Remélem tudtam segíteni:) További szép napot!

Köszönöm Éva! Ennél jobban én sem tudtam volna összefoglalni a pontrendszer lényegét. :) Pontokat kapni az alábbiakért lehet: Saját arckép feltöltése a regisztrációs felületen, Fórum hozzászólás, Kép kommentálása, Műköröm kép feltöltése, Műkörmös kolléga meghívása a rendszerbe az admin felületeden keresztül, Napi egyszeri bejelentkezés, Step by step feltöltés, A pontjaid aktuális számát bejelentkezés után a baloldali menüben lent látod. A pontjaidat "elköltheted" ajándéktárgyakra a "Hűségpontos termékek" menüpontban, vagy licitálhatsz az éppen aktuális licittermékekre. Részletesebben, hogy mi mennyi pontot ér, azt a Súgóban találod meg.

Jancsovics Éva - Válaszolok
2011.01.15 - 05:36
Jancsovics Éva - törölt felhasználó
Válasz Dopita Judit - 2011. január 14., péntek 20:21 üzenetére

Mi ez a netes pontrendszer? :-S Hogy megy ez??

Szia Yucy! Az oldalra való regisztrálás után pontokat gyűjthetsz,pl. saját körmös képek és step by stepek feltöltésével-hogy pontosan mikkel,arról a lenti Súgó menüben olvashatsz.Az összegyűjtött pontokkal licitálhatsz illetve a Hűségpontos termékek menüpont alatt vásárolhatsz. Remélem tudtam segíteni:) További szép napot!

Dopita Judit - Válaszolok
2011.01.14 - 20:21
Dopita Judit - törölt felhasználó

Mi ez a netes pontrendszer? :-S Hogy megy ez??

Herjavecz Anita - Válaszolok
2011.01.09 - 13:27
Herjavecz Anita - törölt felhasználó

..

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár

https://www.traditionrolex.com/1