https://www.traditionrolex.com/1

https://www.traditionrolex.com/1

Mukorom.hu kezelése - 134.

2024. április 18. - Andrea, Ilma, Apolló, Aladár napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Mukorom.hu kezelése fórum

Az oldal használatához kapcsolódó kérdések megosztásának színtere...

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 1351 db

Mukorom.hu kezelése

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

2011.02.09 - 11:13
Kovács Tünde

Bár aktívan nézegetem az oldalt, és 2 helyen dolgozom évek óta, az én tapasztalatom szerint a vendégek hozzák egymást, kevesen jönnek az oldalra, sajnos.REKLÁMNAK is jó, de kezdőknek kevés.

2011.02.07 - 16:12
Administrator
Válasz Török Petra - 2011. február 7., hétfő 14:38 üzenetére

Megtaláltam de sajnos csak olyan menü pont van, hogy személyes adatok és fiókom törlése. :(

Szia Petra! Igaza van Évának, vendégként regisztráltál. Kérlek, hogy töröld ezt a fiókot, és hozz létre egy újat, műkörmösként. Éva, köszönöm :)

Jancsovics Éva - Válaszolok
2011.02.07 - 15:40
Jancsovics Éva - törölt felhasználó
Válasz Török Petra - 2011. február 7., hétfő 14:38 üzenetére

Megtaláltam de sajnos csak olyan menü pont van, hogy személyes adatok és fiókom törlése. :(

Szia! Nem lehet,hogy véletlenül vendégként regisztráltál?(Két lehetőség van az elején:körmösként és vendégként)

Török Petra - Válaszolok
2011.02.07 - 14:38
Török Petra - vendég

Megtaláltam de sajnos csak olyan menü pont van, hogy személyes adatok és fiókom törlése. :(

Török Petra - Válaszolok
2011.02.07 - 14:35
Török Petra - vendég

Köszönöm szépen a segítséget Éva!

Jancsovics Éva - Válaszolok
2011.02.07 - 06:56
Jancsovics Éva - törölt felhasználó
Válasz Török Petra - 2011. február 6., vasárnap 21:45 üzenetére

sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy nem találom sajnos hol tudom feltölteni a körmökről készített képeimet. Tudna nekem valaki segíteni ebben? Köszönöm szépen!

Szia!Ha bejelentkezel,akkor bal oldalt van egy olyan menüpont,hogy adminisztráció,azon belül a képfeltöltés,adminisztráció pontra kell kattintani!Remélem,tudtam segíteni!

Török Petra - Válaszolok
2011.02.06 - 21:45
Török Petra - vendég

sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy nem találom sajnos hol tudom feltölteni a körmökről készített képeimet. Tudna nekem valaki segíteni ebben? Köszönöm szépen!

2011.02.01 - 04:43
Szoboszlai Anita

SZIASZTOK! CSATLAKOZOM AZ ELŐTTEM SZÓLÓKHOZ,NEKEM IS JOBBAN TETSZIK AZ ÚJ OLDAL,ÉS A HŰSÉGPONTOS RENDSZER!A MŰKÖRMÖS KERESŐRŐL NEKEM IS JÓ TAPASZTALATAIM VANNAK! KÖSZÖNÖM

2011.01.31 - 22:51
Balázsi Szilvia

Szia Rita!:) Nekem is nagyon tetszik az oldal, szerintem a vendégek is könnyen rám tudnak találni ha beírják google-be, hogy műköröm 8. kerület. Nagy segítség ez főleg a kezdőknek!

2011.01.31 - 20:02
Kalmár Rita

Sziasztok! :) A véleményemet szeretném leírni röviden a mukorom.hu-ról. Nagyon tetszik a megújult forma, sok érdekességet olvasok. Tetszik a hűségpontos rendszer szerintem eléggé motiváló, hogy aktívan működjünk az oldalon :) Egyszóval nagyon klassz az oldal :)

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár

https://www.traditionrolex.com/1