https://www.traditionrolex.com/1

https://www.traditionrolex.com/1

Műkörömépítés, műkörömépítő - 364.

2024. április 25. - Márk, Ányos napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Műkörömépítés fórum

A műkörömépítés titkai, kapcsolódó kérdések, válaszok

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 3672 db

Műkörömépítés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

2011.02.21 - 11:21
Kovács Tünde
Válasz Péter Niki - 2011. február 21., hétfő 10:41 üzenetére

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy melyik építő zselé az, amelyik nem igényel alapozózselét, mert Én a CN Builder II.-est használom, de én teszek egy alapréteget,majd a színt és úgy építem a c-ívet, egyszerűbb lenne ha kihagyhatnám az alapot!

Töltésnél, mikor a karbid veszettül szedi le a régi anyagot, jól jön az alap réteg, mert nem szalad véletlenül sem a saját körmébe a csiszoló fej.

2011.02.21 - 10:41
Péter Niki

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy melyik építő zselé az, amelyik nem igényel alapozózselét, mert Én a CN Builder II.-est használom, de én teszek egy alapréteget,majd a színt és úgy építem a c-ívet, egyszerűbb lenne ha kihagyhatnám az alapot!

2011.02.21 - 09:58
Molnár Zsuzsa

Sziasztok, használjátok a gel-lacot? Én easy off alapot használok, mivel az erosíti a kormot, viszont a leoldással bajban vagyok. Gondolom az easy off lesz az oka, mert másoknak egyben lejon a gellac áztatás után, nekem le kellett kapargatnom. Vmi tapasztalat?

Torda Magdolna - Válaszolok
2011.02.20 - 21:08
Torda Magdolna - törölt felhasználó
Válasz Jancsovics Éva - 2011. február 20., vasárnap 19:59 üzenetére

Szia! Szerintem vattát felitatsz Acrylic Removerrel,ráhelyezed a lábkörömre és mondjuk alufóliával körbetekered a lábujjat,hagyod pár percig hatni,majd kaparóval lekapargatod.Sokaknak ez vált be,(habár kicsit barkácsszakkörösnek hangzik)de ha nem akkor marad a carbid.

ez is egy érdekes megoldás:) kipróbálom majd azt hiszem:DDD

Jancsovics Éva - Válaszolok
2011.02.20 - 19:59
Jancsovics Éva - törölt felhasználó

Szia! Szerintem vattát felitatsz Acrylic Removerrel,ráhelyezed a lábkörömre és mondjuk alufóliával körbetekered a lábujjat,hagyod pár percig hatni,majd kaparóval lekapargatod.Sokaknak ez vált be,(habár kicsit barkácsszakkörösnek hangzik)de ha nem akkor marad a carbid.

Torda Magdolna - Válaszolok
2011.02.18 - 19:11
Torda Magdolna - törölt felhasználó
Válasz Molnár Zsuzsa - 2011. február 18., péntek 06:38 üzenetére

Viszont ha jól tudom, az építo fehér zselé nem jó ilyenre, mert nem rugalmas....amugy nem tudja valaki megmondani, hogyan kell leoldani a lábról a gel-lac-ot?

A köröm vége ha nem rugalmas nem lesz tőle semmi baja.... kipróbálva tökéletesen működik:D gel lacot lábról leoldani nem lehet... mondjuk nekem kézről sem volt egyszerű... karbid csiszolófej:)

2011.02.18 - 06:38
Molnár Zsuzsa
Válasz Torda Magdolna - 2011. február 16., szerda 18:19 üzenetére

Én véleményem. mani tipp+cover mani gél jó vékonyan és betölteni gumi zselével:) rá easy off topp! kipróbálva isteni a vendégek imádják ha mani tippet ne akarsz én bulilder white renewed-et használok:)

Viszont ha jól tudom, az építo fehér zselé nem jó ilyenre, mert nem rugalmas....amugy nem tudja valaki megmondani, hogyan kell leoldani a lábról a gel-lac-ot?

Torda Magdolna - Válaszolok
2011.02.16 - 18:19
Torda Magdolna - törölt felhasználó

Én véleményem. mani tipp+cover mani gél jó vékonyan és betölteni gumi zselével:) rá easy off topp! kipróbálva isteni a vendégek imádják ha mani tippet ne akarsz én bulilder white renewed-et használok:)

2011.02.16 - 09:18
Molnár Zsuzsa

Szerintetek mi a jobb koromerosítésnél: 1. vékonysan cover manigel alapnak, aztán a francia 006-os fehr zselével vagy 2. easy off, fehér 006 vég, aztán kitolteni cover mani géllel

Torda Magdolna - Válaszolok
2011.02.15 - 22:00
Torda Magdolna - törölt felhasználó
Válasz Jancsovics Éva - 2011. január 13., csütörtök 12:35 üzenetére

Anett!Teljesen igazad van.Igazából ahogy már akár egy kis C ív megjelenik,akkor az már műköröm és nem sk...Egyébként megfigyeltem,hogy a vendégeknek és nekünk sok fogalom nem ugyanaz.:)

Lányok szerintem ez sokszor nem is baj:) legalább szívesebben jön ha azt hiszi ez nem "műköröm" :) nekem is mindig azt mondják, ez nem műköröm, hanem a sajátom megerősítve... ( jahm meg kidíszítve:)

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár

https://www.traditionrolex.com/1