https://www.traditionrolex.com/1

https://www.traditionrolex.com/1

Műkörömépítés, műkörömépítő - 361.

2024. április 23. - Béla, Adalbert napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Műkörömépítés fórum

A műkörömépítés titkai, kapcsolódó kérdések, válaszok

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 3672 db

Műkörömépítés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

2011.02.23 - 21:39
R. ERIKA

Köszönöm Zsuzsa.Megpróbálom

Andrea K Szamosi - Válaszolok
2011.02.23 - 21:34
Andrea K Szamosi - törölt felhasználó
Válasz Torda Magdolna - 2011. február 23., szerda 18:25 üzenetére

Igen meg kell hajlítani a sablont Középen kell neki egy gerincet hajtani de az oldalait is meg kell hajlítani majd a gerincnél kell egy vágást tenni, hogy egybe a bevágott részeket a sablonon a gerincnél kicsit egymásra kell tenni. Na ezt jl leírtam:) Érthető volt vagy totál káosz?

szia...igen, azt hiszem értem :)) köszönöm

Torda Magdolna - Válaszolok
2011.02.23 - 18:30
Torda Magdolna - törölt felhasználó

Valaki megy vasárnap a körmösnapra? Nagy szívességet szeretnék kérni, mivel én nagykanizsai vagyok és a kislányom, aki hónapos sajnos nem tudok menni!!!! Legyen szíves aki megy az írjon nekem valahogy megígérem meghálálom!!!! Előre is koszonom!

Torda Magdolna - Válaszolok
2011.02.23 - 18:25
Torda Magdolna - törölt felhasználó
Válasz Andrea K Szamosi - 2011. február 22., kedd 21:04 üzenetére

és meg kell hajtogatnom a sablont? vagy mi a technikája? Sajnos nem találtam róla semmit még a neten :(

Igen meg kell hajlítani a sablont Középen kell neki egy gerincet hajtani de az oldalait is meg kell hajlítani majd a gerincnél kell egy vágást tenni, hogy egybe a bevágott részeket a sablonon a gerincnél kicsit egymásra kell tenni. Na ezt jl leírtam:) Érthető volt vagy totál káosz?

Torda Magdolna - Válaszolok
2011.02.23 - 18:25
Torda Magdolna - törölt felhasználó
Válasz Andrea K Szamosi - 2011. február 22., kedd 21:04 üzenetére

és meg kell hajtogatnom a sablont? vagy mi a technikája? Sajnos nem találtam róla semmit még a neten :(

Igen meg kell hajlítani a sablont Középen kell neki egy gerincet hajtani de az oldalait is meg kell hajlítani majd a gerincnél kell egy vágást tenni, hogy egybe a bevágott részeket a sablonon a gerincnél kicsit egymásra kell tenni. Na ezt jl leírtam:) Érthető volt vagy totál káosz?

Andrea K Szamosi - Válaszolok
2011.02.22 - 21:04
Andrea K Szamosi - törölt felhasználó
Válasz Torda Magdolna - 2011. február 22., kedd 20:54 üzenetére

lehetne zseléből is:) de szerintem a porcelán könnyebb:D

és meg kell hajtogatnom a sablont? vagy mi a technikája? Sajnos nem találtam róla semmit még a neten :(

Torda Magdolna - Válaszolok
2011.02.22 - 20:58
Torda Magdolna - törölt felhasználó
Válasz R. ERIKA - 2011. február 22., kedd 07:57 üzenetére

Sziasztok segítsetek! Az egyik koléganöm kiprobálta a Gel-lac de bebörösödött a teteje ezért nem merek venni.Elrontott valamit???Ez csak akkor fordulhat elő ha vastagon vitte fel az anyagot??

Szerintem nagyon vastagon kente fel:) hajszál vékonyan kell felkenni. Én úgy csinálom, hogy előkészítem a körmöt mintha építenék, majd clear vékonyan, arra mehet a szín vékonyan, és úgy a clear a tetejére:) Ha így csinálja elvileg nem bőrösödhet be:)

Torda Magdolna - Válaszolok
2011.02.22 - 20:54
Torda Magdolna - törölt felhasználó
Válasz Andrea K Szamosi - 2011. február 22., kedd 20:52 üzenetére

edge formát csak porcelánból lehet építeni?

lehetne zseléből is:) de szerintem a porcelán könnyebb:D

Torda Magdolna - Válaszolok
2011.02.22 - 20:53
Torda Magdolna - törölt felhasználó
Válasz Péter Niki - 2011. február 22., kedd 13:33 üzenetére

Sziasztok! Szerintetek a tipes technika már elavult?? Az a bajom a sablonnal, hogy ha nagyon csutka a köröm, nem igazán tudom jól felhelyezni!!

Én személy szerint tippet sose teszek már:D Sablonnal mindent meg lehet csinálni abba végtelen variáció van. Sőt a tipp az nekem nagyon kötött, 10 méret... a sablon végtelen:) Ha én ajánlhatok valamit Körmös diploma:) Fekete Zsuzsi mindent de mindent profi szinten megtanít:) én már akármilyen pici rágott körömre felrakom a sablont mert sajnos azt tudni kell a sablon kivágási technikáját, és a köröm megformázását is. De ezt így elmagyarázni igen nehéz lenne.

Andrea K Szamosi - Válaszolok
2011.02.22 - 20:52
Andrea K Szamosi - törölt felhasználó

edge formát csak porcelánból lehet építeni?

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár

https://www.traditionrolex.com/1