https://www.traditionrolex.com/1

https://www.traditionrolex.com/1

Műkörömépítés, műkörömépítő - 358.

2024. április 25. - Márk, Ányos napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Műkörömépítés fórum

A műkörömépítés titkai, kapcsolódó kérdések, válaszok

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 3672 db

Műkörömépítés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

Andrea K Szamosi - Válaszolok
2011.03.01 - 14:41
Andrea K Szamosi - törölt felhasználó
Válasz Molnár Zsuzsa - 2011. március 1., kedd 11:46 üzenetére

Sziasztok, lehet a gel.lacot keverni más színnel?

szia...én még nem hallottam erről...szerintem nem...

Andrea K Szamosi - Válaszolok
2011.03.01 - 14:39
Andrea K Szamosi - törölt felhasználó
Válasz EDO - 2011. március 1., kedd 13:58 üzenetére

Sziasztok! Ezt el kell mesélnem, mert ledöbbentem,hogy vannak ennyire buta emberek.Volt egy vendégem novemberben aki azt mondta,hogy levelezőn kezdte el a műkörmös szakmát,és azért jönne el hogy megnézze hogy csinálom,természetesen az ő körmén. Mondta,hogy neki is van pár eszköze és zseléje.Kért is időpontot még tőlem jan.3.-ára vártam és nem jött,felhívtam miujság történt esetleg valami? Mondta-nem csak elkezdte magának csinálni. Én mondtam neki nem tenném, de ő erősködött hogy menni fog. Tegnap felkeresett,hogy szeretne körmötcsináltatni ismét,de nagyon kicsik a körmei szerinte tippes kellene, én mondtam,hogy nem kell tipp nem szoktam dolgozni tippel. De megnézem mit tehetek.Nos el is jött és megmutatta..... Köpni nyelni nem tudtam.Full szétreszelte a körmeit papírnál is vékonyabb,hullámos, és két körmét rendesen ki is lukasztott! Jól megszittam érte és csak mondta,hogy halgatnom kellett volna rád. Elküldtem bőrgyógyászhoz írasson fel valamit,mert ez borzasztó. És még megkérdezte,hogy akkor erre nem lehet rakni? Meg mikor lehet rakni?Mondtam hónapok múlva. Képzeljétek el ha máson gyakorol! Bocs,hogy ilyeneket írok ide,de tanulságos szerintem,hogy lehet még ilyen is!!!

Szia....u ez nagyon durva....sokan azt hiszek, h képesek maguknak megcsinálni, de sajnos kellő tudás nélkül hatalmas károkat tudnak okozni maguknak és vendégeiknek is...

2011.03.01 - 13:58
EDO

Sziasztok! Ezt el kell mesélnem, mert ledöbbentem,hogy vannak ennyire buta emberek.Volt egy vendégem novemberben aki azt mondta,hogy levelezőn kezdte el a műkörmös szakmát,és azért jönne el hogy megnézze hogy csinálom,természetesen az ő körmén. Mondta,hogy neki is van pár eszköze és zseléje.Kért is időpontot még tőlem jan.3.-ára vártam és nem jött,felhívtam miujság történt esetleg valami? Mondta-nem csak elkezdte magának csinálni. Én mondtam neki nem tenném, de ő erősködött hogy menni fog. Tegnap felkeresett,hogy szeretne körmötcsináltatni ismét,de nagyon kicsik a körmei szerinte tippes kellene, én mondtam,hogy nem kell tipp nem szoktam dolgozni tippel. De megnézem mit tehetek.Nos el is jött és megmutatta..... Köpni nyelni nem tudtam.Full szétreszelte a körmeit papírnál is vékonyabb,hullámos, és két körmét rendesen ki is lukasztott! Jól megszittam érte és csak mondta,hogy halgatnom kellett volna rád. Elküldtem bőrgyógyászhoz írasson fel valamit,mert ez borzasztó. És még megkérdezte,hogy akkor erre nem lehet rakni? Meg mikor lehet rakni?Mondtam hónapok múlva. Képzeljétek el ha máson gyakorol! Bocs,hogy ilyeneket írok ide,de tanulságos szerintem,hogy lehet még ilyen is!!!

2011.03.01 - 13:27
Fodor Mari
Válasz Crystal Nails - 2011. március 1., kedd 09:28 üzenetére

Szia Mari! Az előkészítési hibákon túl a szabad szélnél leggyakrabban azért válik fel az anyag, mert nincs lezárva a szabad szél éle. Minden rétegnél (alapréteg, szín, fény) a szabad szél élére is rá kell húzni az anyagot, így lezárod és nem pattog.

Koszonom a valaszt.Ezek szerint azt a hibat kovettem el ,hogy nem zartam le a szabad szel elet.

2011.03.01 - 11:46
Molnár Zsuzsa

Sziasztok, lehet a gel.lacot keverni más színnel?

2011.03.01 - 09:28
Crystal Nails
Válasz Fodor Mari - 2011. február 27., vasárnap 19:30 üzenetére

Szia! Koszi a tanacsot.Jelenleg is Extreme Cleart hasznalok ,tenyleg nagyon jo vele dolgozni.Mitol van az ,hogy sajat korom erositesnel felvalik a zsele a korom vegenel?

Szia Mari! Az előkészítési hibákon túl a szabad szélnél leggyakrabban azért válik fel az anyag, mert nincs lezárva a szabad szél éle. Minden rétegnél (alapréteg, szín, fény) a szabad szél élére is rá kell húzni az anyagot, így lezárod és nem pattog.

2011.03.01 - 09:26
Crystal Nails
Válasz Balaton Edit - 2011. február 28., hétfő 19:53 üzenetére

Szia! Köszi, igen nekem is ez volt a tapasztalatom és azt hittem én bénázok valamit el. Pedig nem extra hosszt és formát akartam. Akkor a hiba nem az én készülékemben van:-)) Köszi!!!!

Sziasztok! A gumi zselé - mint ahogy Jutka írta is - egyedülálló rugalmassága miatt nem hajlítható, mert visszarúgja magát az anyag. Híg zselé, így nehéz vele extra hosszú körmöket és extrém körömformákat építeni, de nem lehetetlen :) Elsősorban saját köröm megerősítésére, lábkörmökre, rágott körömre, rövidebb körmökre illetve azoknak ajánlott, akik fokozottan igénybe veszik a körmeiket. Remélem segítettem, ha kérdésetek van, írjatok és megválaszolom.

Andrea K Szamosi - Válaszolok
2011.03.01 - 08:54
Andrea K Szamosi - törölt felhasználó

szerintetek mikor várható továbbképzés belőle?

Andrea K Szamosi - Válaszolok
2011.03.01 - 08:54
Andrea K Szamosi - törölt felhasználó

sziasztok.. vasárnap a körmösnapon az Izraelből érkező körmös kolléga bemutatott egy új festési technikát... emlékeztek rá mi is volt a technika neve?

2011.02.28 - 19:53
Balaton Edit

Szia! Köszi, igen nekem is ez volt a tapasztalatom és azt hittem én bénázok valamit el. Pedig nem extra hosszt és formát akartam. Akkor a hiba nem az én készülékemben van:-)) Köszi!!!!

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár

https://www.traditionrolex.com/1