https://www.traditionrolex.com/1

https://www.traditionrolex.com/1

Műkörömépítés, műkörömépítő - 357.

2024. április 20. - Tivadar, Tihamér, Töhötöm napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Műkörömépítés fórum

A műkörömépítés titkai, kapcsolódó kérdések, válaszok

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 3672 db

Műkörömépítés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

2011.03.02 - 08:59
Crystal Nails
Válasz Molnár Zsuzsa - 2011. március 1., kedd 11:46 üzenetére

Sziasztok, lehet a gel.lacot keverni más színnel?

Szia Zsuzsa! Igen, a Gel-Lac-al ugyanúgy lehet díszíteni, mint a színes zselékkel. Márványozhatod, stb...

2011.03.02 - 06:37
Szoboszlai Anita
Válasz Andrea K Szamosi - 2011. március 1., kedd 14:41 üzenetére

szia...én még nem hallottam erről...szerintem nem...

szia szerintem lehet márványozni,mert mintha láttam volna az egyik oktató kezén színátmenetes variációt!de az a biztos ha a boltban rákérdezel!

2011.03.02 - 06:36
EDO
Válasz Huszár Jutka - 2011. március 1., kedd 19:41 üzenetére

Az a legjobb, ha először pontosan kialakítjuk a hosszt és a formát. Így majd mattításkor elég csak bufferrel átmenni a felületen. Persze ügyelnünk kell, hogy megfelelően vigyük fel az anyagot (de szükség esetén tudunk korrigálni). Többes számban írtam, mert ez rám is vonatkozik:)

Köszönöm :)

2011.03.02 - 06:35
Szoboszlai Anita

sziasztok! díszít valaki 3d-zselével? ha valakinek van tapasztalat ossza meg velem! :) köszi

2011.03.02 - 06:14
Szoboszlai Anita
Válasz Andrea K Szamosi - 2011. március 1., kedd 14:39 üzenetére

Szia....u ez nagyon durva....sokan azt hiszek, h képesek maguknak megcsinálni, de sajnos kellő tudás nélkül hatalmas károkat tudnak okozni maguknak és vendégeiknek is...

szia! szép kis történet! én ezek után azért nem mernék máson gyakorolni! de az is érdekes hogy a körme láttán ezt megengedi neki valaki!

2011.03.01 - 21:02
Balaton Edit
Válasz Crystal Nails - 2011. március 1., kedd 09:26 üzenetére

Sziasztok! A gumi zselé - mint ahogy Jutka írta is - egyedülálló rugalmassága miatt nem hajlítható, mert visszarúgja magát az anyag. Híg zselé, így nehéz vele extra hosszú körmöket és extrém körömformákat építeni, de nem lehetetlen :) Elsősorban saját köröm megerősítésére, lábkörmökre, rágott körömre, rövidebb körmökre illetve azoknak ajánlott, akik fokozottan igénybe veszik a körmeiket. Remélem segítettem, ha kérdésetek van, írjatok és megválaszolom.

Nagyon szépen kszönöm!!!

2011.03.01 - 19:41
Huszár Jutka
Válasz EDO - 2011. március 1., kedd 15:35 üzenetére

Akkor a szabad szél felöl csak minimálisan lehet reszelni igaz?Mivel akkor lereszelem az lezárt részt!

Az a legjobb, ha először pontosan kialakítjuk a hosszt és a formát. Így majd mattításkor elég csak bufferrel átmenni a felületen. Persze ügyelnünk kell, hogy megfelelően vigyük fel az anyagot (de szükség esetén tudunk korrigálni). Többes számban írtam, mert ez rám is vonatkozik:)

2011.03.01 - 15:35
EDO
Válasz Fodor Mari - 2011. március 1., kedd 13:27 üzenetére

Koszonom a valaszt.Ezek szerint azt a hibat kovettem el ,hogy nem zartam le a szabad szel elet.

Akkor a szabad szél felöl csak minimálisan lehet reszelni igaz?Mivel akkor lereszelem az lezárt részt!

2011.03.01 - 15:33
EDO
Válasz Molnár Zsuzsa - 2011. március 1., kedd 11:46 üzenetére

Sziasztok, lehet a gel.lacot keverni más színnel?

Szia! Szerintem lehet és a régi tűs lakkos díszítő technikát is lehet vele csinálni!

2011.03.01 - 14:53
EDO
Válasz Andrea K Szamosi - 2011. március 1., kedd 14:39 üzenetére

Szia....u ez nagyon durva....sokan azt hiszek, h képesek maguknak megcsinálni, de sajnos kellő tudás nélkül hatalmas károkat tudnak okozni maguknak és vendégeiknek is...

Igen és elvárná tőlem,hogy tanítsam!Én is folyamatosan tanulok, és még járni akarok képzésekre. De azt hiszem én is elég sokat tanultam azért,hogy megkapjam a bizonyítványt és nem keveset fizettem is érte. Szerintem megéri az áldozatot és a pénzt, hogy rendes helyen tanulja meg az ember ne ellesve kókányoljon utánna és legyen fekete foltja a szakmának!

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár

https://www.traditionrolex.com/1