https://www.traditionrolex.com/1

https://www.traditionrolex.com/1

Műkörömépítés, műkörömépítő - 353.

2024. április 19. - Emma, Malvin, Zseraldina napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Műkörömépítés fórum

A műkörömépítés titkai, kapcsolódó kérdések, válaszok

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 3672 db

Műkörömépítés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

2011.03.12 - 12:02
Balázsi Szilvia
Válasz Szoboszlai Anita - 2011. március 9., szerda 07:48 üzenetére

sziasztok! ha valaki tudna nekem abban segíteni hogy melyik csiszolófejet érdemes megvenni a műköröm eltávolításához(töltésnél) mert a durva csiszológyűrűvel is egy örökkévalóságnak tűnik! köszi előre is!

Mindenképp a karbid fej. Iszonyat jó, a legutolsó csillámszemet is kiszedi és nem éget.

2011.03.10 - 18:54
Huszár Jutka
Válasz Szoboszlai Anita - 2011. március 10., csütörtök 06:31 üzenetére

kedves Jutka! köszönöm a jó tanácsokat! :) szép napot

Szívesen:)

2011.03.10 - 06:31
Szoboszlai Anita
Válasz Huszár Jutka - 2011. március 9., szerda 17:17 üzenetére

Kedves Anita! Csiszológépből ajánlom a CN-től a "Lila" vagy az "Extreme" gépet, mind a kettő nagyon jó. Csiszolófejből mindenképp vegyél nagy készletet, amiben mindenféle fej van. Ehhez kiegészítésként vehetsz még papírfejeket is hozzá. És amit szintén ajánlok, a kis vagy nagy kugli, azzal nagyon jól lehet dolgozni. És ne aggódj: eleinte lassan megy géppel, de majd idővel megszokod, ha rááll a kezed a mozdulatokra és gyorsabb lesz. És valóban bízhatsz Kovács Gabóban, nagyon jó oktató:)

kedves Jutka! köszönöm a jó tanácsokat! :) szép napot

2011.03.10 - 06:29
Szoboszlai Anita
Válasz Crystal Nails - 2011. március 9., szerda 09:00 üzenetére

Kedves Anita! Az utántöltéssel, csiszológépekkel, csiszolófejekkel kapcsolatban tudom ajánlani Kovács Gabó műköröm utántöltés és csiszológép továbbképzés tanfolyamát, mely fél napos. Ott minden ezzel kapcsolatos kérdésedre választ kaphatsz.

köszönöm a választ!

2011.03.09 - 17:17
Huszár Jutka
Válasz Szoboszlai Anita - 2011. március 9., szerda 07:48 üzenetére

sziasztok! ha valaki tudna nekem abban segíteni hogy melyik csiszolófejet érdemes megvenni a műköröm eltávolításához(töltésnél) mert a durva csiszológyűrűvel is egy örökkévalóságnak tűnik! köszi előre is!

Kedves Anita! Csiszológépből ajánlom a CN-től a "Lila" vagy az "Extreme" gépet, mind a kettő nagyon jó. Csiszolófejből mindenképp vegyél nagy készletet, amiben mindenféle fej van. Ehhez kiegészítésként vehetsz még papírfejeket is hozzá. És amit szintén ajánlok, a kis vagy nagy kugli, azzal nagyon jól lehet dolgozni. És ne aggódj: eleinte lassan megy géppel, de majd idővel megszokod, ha rááll a kezed a mozdulatokra és gyorsabb lesz. És valóban bízhatsz Kovács Gabóban, nagyon jó oktató:)

2011.03.09 - 09:00
Crystal Nails
Válasz Szoboszlai Anita - 2011. március 9., szerda 07:48 üzenetére

sziasztok! ha valaki tudna nekem abban segíteni hogy melyik csiszolófejet érdemes megvenni a műköröm eltávolításához(töltésnél) mert a durva csiszológyűrűvel is egy örökkévalóságnak tűnik! köszi előre is!

Kedves Anita! Az utántöltéssel, csiszológépekkel, csiszolófejekkel kapcsolatban tudom ajánlani Kovács Gabó műköröm utántöltés és csiszológép továbbképzés tanfolyamát, mely fél napos. Ott minden ezzel kapcsolatos kérdésedre választ kaphatsz.

2011.03.09 - 08:02
Kovács Tünde
Válasz Péter Niki - 2011. március 8., kedd 12:15 üzenetére

Sziasztok! Ti csillámport használtok inkább a zselébe vagy a CN-es Brill zseléket?? Én a Brill zseléket,mert nekem valahogy nem csillog úgy a csillámpor ha bekeverem! Vagy rosszat vettem?

Én tartok ilyet is- olyat is, de a bőség zavarával küzdenek a vendégeim, pár esetben ez komoly csúszásba fulladt, úgyhogy csínján a vendéget elereszteni a válogatgatással...ha csillámporból kutyulok, 2 eljárás közül választok:- kenek vékony réteg színtelent, és egy ecsettel feviszem a kívánt helyre.- vagy bekeverek színtelenbe pici tégelybe, akkor könnyebb bánni vele, de nem tömény csillámos, úgyhogy szórok rá ha kívánja..ja, és sajna pirinyót pazarlós, nekem marad belőle ami beszárad, vagy kitörlöm és kuka.

2011.03.09 - 07:51
Kovács Tünde
Válasz Szoboszlai Anita - 2011. március 9., szerda 07:48 üzenetére

sziasztok! ha valaki tudna nekem abban segíteni hogy melyik csiszolófejet érdemes megvenni a műköröm eltávolításához(töltésnél) mert a durva csiszológyűrűvel is egy örökkévalóságnak tűnik! köszi előre is!

Karbid henger alakút szeretem, az viszi.

2011.03.09 - 07:48
Szoboszlai Anita

sziasztok! ha valaki tudna nekem abban segíteni hogy melyik csiszolófejet érdemes megvenni a műköröm eltávolításához(töltésnél) mert a durva csiszológyűrűvel is egy örökkévalóságnak tűnik! köszi előre is!

2011.03.08 - 16:35
EDO
Válasz Péter Niki - 2011. március 8., kedd 12:15 üzenetére

Sziasztok! Ti csillámport használtok inkább a zselébe vagy a CN-es Brill zseléket?? Én a Brill zseléket,mert nekem valahogy nem csillog úgy a csillámpor ha bekeverem! Vagy rosszat vettem?

Szerintem vannak olyan színek amiket sok vendég szeret /csak csillogjon/ :) azokat érdemes a briliantból "szerintem" Azokat veszi meg általában egy műkörmös. Ésha a csillámok között meglát olyat a vendég ami nagyon tetszik neki akkor lehet kevergetni.(ez ugye olcsóbb de nem biztos hogy szebb/ Sok pénzbe kerül ha egyszerre minden briliant színt megvennék. De meg szoktam én személy szerint kérdezni a vendégtől,hogy van-e valami szín ami a katalógusból nagyon tetszik neki és szeretné!Akkor következő alkalomra rendelhetek olyat. Én így szoktam :)

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár

https://www.traditionrolex.com/1