https://www.traditionrolex.com/1

https://www.traditionrolex.com/1

Műkörömépítés, műkörömépítő - 346.

2024. április 26. - Ervin, Klétusz napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Műkörömépítés fórum

A műkörömépítés titkai, kapcsolódó kérdések, válaszok

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 3672 db

Műkörömépítés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

2011.03.28 - 18:07
Molnár Zsuzsa

Nekem nem volt vele semmi gondom, csak arra kell figyelni, hogy óvatosan mattítsd a feluletet, nemhogy belereszelsz a színbe, persze nem festheted telibe akrillal, de valami mintát kibír.

2011.03.28 - 18:01
Karsai Barbara
Válasz Molnár Zsuzsa - 2011. március 28., hétfő 17:47 üzenetére

Stamping nail art-pecsételés, mega white zselé, színes szelékkel kis minta, én festettem akrilfestékel is úgy, hogy a kész gél-lakkozott kormot ovatosan megbufiztam, festettem és rá még egy réteg clear...

Az akril festékes megoldás tetszik nekem, abban vagyok otthon. Nem rontott a minőségén, tartósságán az akril? Nem repedt meg a clear vagy ilyesmi?

2011.03.28 - 17:47
Molnár Zsuzsa
Válasz Karsai Barbara - 2011. március 28., hétfő 13:35 üzenetére

Sziasztok! Abban szeretnék tanácsot kérni, hogy a géllac-ot milyen technikákkal, anyagokkal lehet díszíteni, ha egyáltalán lehet?

Stamping nail art-pecsételés, mega white zselé, színes szelékkel kis minta, én festettem akrilfestékel is úgy, hogy a kész gél-lakkozott kormot ovatosan megbufiztam, festettem és rá még egy réteg clear...

2011.03.28 - 13:35
Karsai Barbara

Sziasztok! Abban szeretnék tanácsot kérni, hogy a géllac-ot milyen technikákkal, anyagokkal lehet díszíteni, ha egyáltalán lehet?

2011.03.28 - 05:20
Molnár Zsuzsa
Válasz Kovács Jessica - 2011. március 27., vasárnap 18:00 üzenetére

Nem tudjátok nekem megmondani, hogy hogyan lehetséges az, hogy egy vendégemnek megcsináltam egy szép épített körmöt, teljesen korrekten, másnap meg szólt hogy fellevegősödött. Igaz, hogy lehet az is probléma hogy az UV lámpát csak akkor kapcsolom be, amikor elkezdem használni?Olyat hallottam, hogy 20 perccel használat előtt be kell kapcsolni hogy "bele égjen" az anyag. Ez igaz?

Inkább az elokészítésnél keresd a problémát, a lámpát biztos nem kell bekapcsolni elobb, nem suto az :-DDD

2011.03.27 - 18:00
Kovács Jessica

Nem tudjátok nekem megmondani, hogy hogyan lehetséges az, hogy egy vendégemnek megcsináltam egy szép épített körmöt, teljesen korrekten, másnap meg szólt hogy fellevegősödött. Igaz, hogy lehet az is probléma hogy az UV lámpát csak akkor kapcsolom be, amikor elkezdem használni?Olyat hallottam, hogy 20 perccel használat előtt be kell kapcsolni hogy "bele égjen" az anyag. Ez igaz?

2011.03.27 - 14:29
Kovács Jessica
Válasz Vári Erika - 2011. március 26., szombat 11:22 üzenetére

Mi a véleményetek a Gumi zseléről? Nincs hozzá tartozó Cover Pink? Véleményeket várok. Előre is köszönöm

Szia! A gumi zselé nekem sem jött be, inkább a titánium vagy az xtreme celar

2011.03.27 - 14:27
Kovács Jessica
Válasz Fodor Mari - 2011. március 27., vasárnap 13:48 üzenetére

sziasztok! Szerintetek lehetee vegyiteni peldaul gumi zsele mas fele zselevel ?

Csak az easy off color zselékkel vegyítheted, mivel a gumi zselé rugalmas anyag, a többi viszont (pl xtreme) nem,így a felülete berepedezne.

2011.03.27 - 13:48
Fodor Mari

sziasztok! Szerintetek lehetee vegyiteni peldaul gumi zsele mas fele zselevel ?

Vári Erika - Válaszolok
2011.03.27 - 11:38
Vári Erika - törölt felhasználó
Válasz Szoboszlai Anita - 2011. március 9., szerda 07:48 üzenetére

sziasztok! ha valaki tudna nekem abban segíteni hogy melyik csiszolófejet érdemes megvenni a műköröm eltávolításához(töltésnél) mert a durva csiszológyűrűvel is egy örökkévalóságnak tűnik! köszi előre is!

Ajánlom figyelmedbe a A gyémánt Francia mosolyvonal utántöltéshez csiszolófelyet ami ilyen négyzet alakú oldalnézetből, amúgy a Karbid -ra esküszöm

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár

https://www.traditionrolex.com/1