https://www.traditionrolex.com/1

https://www.traditionrolex.com/1

Műkörömépítés, műkörömépítő - 342.

2024. április 26. - Ervin, Klétusz napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Műkörömépítés fórum

A műkörömépítés titkai, kapcsolódó kérdések, válaszok

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 3672 db

Műkörömépítés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

2011.04.05 - 12:37
Kalmár Rita
Válasz Molnár Zsuzsa - 2011. április 5., kedd 10:52 üzenetére

Sziasztok, az x-treme clear zselé nagyon éget?mi a tapasztalatotok?eddig a titaniumot használtam, de ki akarom próbálni ezt is.Koszi

Sziasztok! Ez engem is nagyon érdekelne! Én is a Titaniumot használom jelenleg, de szívesen kipróbálnám már az Xtreme-t :D

2011.04.05 - 10:52
Molnár Zsuzsa

Sziasztok, az x-treme clear zselé nagyon éget?mi a tapasztalatotok?eddig a titaniumot használtam, de ki akarom próbálni ezt is.Koszi

2011.04.03 - 11:58
Karsai Barbara
Válasz R. ERIKA - 2011. április 2., szombat 06:47 üzenetére

Viszont abban tud valaki segíteni hogy a körömágyhosszabbítot én ugy használom hogy kialakitom a mosolyvonal negatívját.Viszont most a step by step -nél láttam hogy valaki felkeni az egész körömre .Vagy ez csak sporolás az idővel????

Csinálják így is, úgy is. Szerintem maradj annál, ahogy eddig csináltad. Igaz, hogy telibe kent kh-val időt lehet spórolni, de sajnos a végeredmény esztétikalilag nem lesz ugyanaz. Látszanak majd az egyes rétegek és az ugye nem szép. Szerintem az a 20 perc nem éri meg, amit megspórolsz vele.

Vári Erika - Válaszolok
2011.04.03 - 09:48
Vári Erika - törölt felhasználó

Ez így van, meg kell próbálni mindkettőt és eldönteni időben illetve anyagban melyik gazdaságosabb és gyorsabb...

2011.04.03 - 07:00
R. ERIKA
Válasz Vári Erika - 2011. április 2., szombat 18:06 üzenetére

Sztem nme időspórolás, mert a mosolyvonal negatívja ha nincs meg, az akkor még több időbe és anyagba kerül majd

Abban igazad van hogy több anyag mindenkép de szerintem lefarag az idővel mer igy csak a fehéret kell kitörölnie .Ha viszont megcsinálja szépen a kh akkor ügyelnie kéne annak is az ivére. Végül is mindegy mindenkinek megvan a sajt stílusa az iskola után:))))

Vári Erika - Válaszolok
2011.04.02 - 18:06
Vári Erika - törölt felhasználó
Válasz R. ERIKA - 2011. április 2., szombat 06:47 üzenetére

Viszont abban tud valaki segíteni hogy a körömágyhosszabbítot én ugy használom hogy kialakitom a mosolyvonal negatívját.Viszont most a step by step -nél láttam hogy valaki felkeni az egész körömre .Vagy ez csak sporolás az idővel????

Sztem nme időspórolás, mert a mosolyvonal negatívja ha nincs meg, az akkor még több időbe és anyagba kerül majd

2011.04.02 - 06:47
R. ERIKA

Viszont abban tud valaki segíteni hogy a körömágyhosszabbítot én ugy használom hogy kialakitom a mosolyvonal negatívját.Viszont most a step by step -nél láttam hogy valaki felkeni az egész körömre .Vagy ez csak sporolás az idővel????

2011.04.02 - 06:44
R. ERIKA

Én úgy hallottam hogy ha a köröm hajlítva van akkor azt mindig teljesen új szettnél lehet tölteni nem tanácsolták.

ötvös andrea - Válaszolok
2011.04.01 - 15:19
ötvös andrea - vendég

Sziasztok. Segítsetek légyszi, hogy a gel-lack, polish gel-t lehet e higitani valamivel?? Nagyon be van sűrűsödve.Köszcsi: Andees

ötvös andrea - Válaszolok
2011.04.01 - 15:07
ötvös andrea - vendég
Válasz Rétfalvi Orsolya - 2011. április 1., péntek 12:55 üzenetére

Az a tapasztalatom, hogy minden lakkot, festéket és akril alapanyagú kencét a saját oldószerével a legkönnyebb higítani. Elsősorban üvegfestés során tapasztaltam ezt meg, akril alapú festékekkel dolgoztam. Körömlakknál is bevált. Gél-lakkal még nem próbáltam, de szerintem azt csak az "acrilic remover" higítja, oldja.

Köszönöm

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár

https://www.traditionrolex.com/1