https://www.traditionrolex.com/1

https://www.traditionrolex.com/1

Műkörömépítés, műkörömépítő - 340.

2024. április 26. - Ervin, Klétusz napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Műkörömépítés fórum

A műkörömépítés titkai, kapcsolódó kérdések, válaszok

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 3672 db

Műkörömépítés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

Andrea K Szamosi - Válaszolok
2011.04.12 - 17:12
Andrea K Szamosi - törölt felhasználó
Válasz EDO - 2011. április 12., kedd 17:07 üzenetére

Sziasztok! Most ez lehet hogy h. kérdés lesz, de meg köthet napfényben a zselé? Azt vettem észre, hogy az ablak alatt dolgoztam és az UV fény a közelnem sem volt és mintha az ablakon át betűző napon a zselém teteje a tégejben elkezdett keményebb lenni! Lehetséges ez?

szia....igen lehetséges...az ecseted is tarts fénytől védve amikor nem dolgozol vele...

2011.04.12 - 17:07
EDO

Sziasztok! Most ez lehet hogy h. kérdés lesz, de meg köthet napfényben a zselé? Azt vettem észre, hogy az ablak alatt dolgoztam és az UV fény a közelnem sem volt és mintha az ablakon át betűző napon a zselém teteje a tégejben elkezdett keményebb lenni! Lehetséges ez?

Jancsovics Éva - Válaszolok
2011.04.12 - 08:30
Jancsovics Éva - törölt felhasználó
Válasz Andrea K Szamosi - 2011. április 12., kedd 08:24 üzenetére

sziasztok...tipes körmöt nem lehet hajlítani ugye? Az egyik vendégem ragaszkodna a tiphez és hajlításhoz egyaránt...de szerintem ez nem lehetséges...vagy mégis?

Szia!Szerintem a tip kirúgja magát.Szerintem próbáld meg neki elmagyarázni,hogy az épített körmöknek mennyi előnyük van,hátha meggondolja magát.Egyébként miért ragaszkodik a tiphez?

Andrea K Szamosi - Válaszolok
2011.04.12 - 08:24
Andrea K Szamosi - törölt felhasználó

sziasztok...tipes körmöt nem lehet hajlítani ugye? Az egyik vendégem ragaszkodna a tiphez és hajlításhoz egyaránt...de szerintem ez nem lehetséges...vagy mégis?

2011.04.10 - 09:08
Balázsi Szilvia
Válasz Molnár Zsuzsa - 2011. április 5., kedd 10:52 üzenetére

Sziasztok, az x-treme clear zselé nagyon éget?mi a tapasztalatotok?eddig a titaniumot használtam, de ki akarom próbálni ezt is.Koszi

Szia! Míg a titanium egyszer égetett egyszer nem, az extrem mindig. Legalábbis nálam így volt.:)

2011.04.10 - 09:05
Balázsi Szilvia
Válasz Vári Erika - 2011. április 9., szombat 12:21 üzenetére

Egy lerágott körömre szerintetek mekkora köröm rakható, hogy az ne törjön le

Szia! Szerintem egy normál kocka belefér még, nemrég csináltam egy extra rágott körömre egy normál méretű kockát és semmi probléma nincs vele. Egyedül az a trükköm, hogy nem normál tipet, hanem az átlátszó, szuper hajlékony verseny tipet használom:) véletlenül jöttem rá, kétségbeesésem közben, mikor egyik tip sem volt jó rá, annyira kicsi és lapos volt a körme.

Jancsovics Éva - Válaszolok
2011.04.09 - 14:51
Jancsovics Éva - törölt felhasználó
Válasz Vári Erika - 2011. április 9., szombat 12:21 üzenetére

Egy lerágott körömre szerintetek mekkora köröm rakható, hogy az ne törjön le

Szia! Szerintem a mérete az nincs megszabva,de egy biztos-én biztos porcit raknék!Aki rágja a körmét,az a zselét is szereti:)

Vári Erika - Válaszolok
2011.04.09 - 12:21
Vári Erika - törölt felhasználó

Egy lerágott körömre szerintetek mekkora köröm rakható, hogy az ne törjön le

2011.04.07 - 19:11
Péter Niki
Válasz Karsai Barbara - 2011. április 6., szerda 16:36 üzenetére

A legjobb, ha 0-ás ecsettel csinálod. Akrilból pedig a one move a legjobb erre. Szerintem ezekkel az eszközökkel lehet a legszebb szabályos vonalakat húzni. Biztos siker.:)

Köszönöm a segítséget!

2011.04.07 - 10:46
R. ERIKA

Köszönöm:))

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár

https://www.traditionrolex.com/1