https://www.traditionrolex.com/1

https://www.traditionrolex.com/1

Műköröm készítés hibái - 219.

2024. április 20. - Tivadar, Tihamér, Töhötöm napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Műköröm készítés hibái fórum

A műköröm készítés során felmerülő problémák megosztásának és az arra adott válaszoknak a színtere.

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 2206 db

Műköröm készítés hibái

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

2011.04.06 - 08:22
Fodor Mari

SZiasztok! tanacsra lenne szuksegem,megpedig:hogy alkalmazzatok a easy off zselet?vagyis mi a menete ,nekem sajnos megrepedezik , igaz nem sok alkalommal probaltam. koszom elore is.

2011.04.06 - 06:53
Molnár Zsuzsa
Válasz Pipó Erika - 2011. április 3., vasárnap 10:30 üzenetére

Szia ebben is lehet valami nekem alapból nagyon vékony körmeim vannak ,és tény hogy akkor erre jobban oda kell figyelnem akkor köszönöm szépen.

Nem hiszem, hogy Erika a te saját kormeid vastagságára gondolt, hanem a mukorom vastagságára.:-)

Pipó Erika - Válaszolok
2011.04.03 - 10:30
Pipó Erika - vendég
Válasz Vári Erika - 2011. április 2., szombat 18:09 üzenetére

Szia Szerintem nnem elég vastag a köröm, és erősítsd meg a stresszpontokat, és végül figyelj oda a reszelésre, nem mindegy hogy hogyan és menniyt reszelsz

Szia ebben is lehet valami nekem alapból nagyon vékony körmeim vannak ,és tény hogy akkor erre jobban oda kell figyelnem akkor köszönöm szépen.

Vári Erika - Válaszolok
2011.04.02 - 18:09
Vári Erika - törölt felhasználó
Válasz Pipó Erika - 2011. április 1., péntek 10:14 üzenetére

Sziasztok tanácsra lenne szükségem. Most tanulom a szakmát így nézzétek el nekem ha butusnak tűnök.Gyakorlok jelenleg és a kész köröm két nap múlva a tipp fel helyezésénél elreped,mit csinálok rosszul.eddig sikerült most 3 .alkalom hogy ez így megy,a sajátom.Köszönöm ha segít valaki

Szia Szerintem nnem elég vastag a köröm, és erősítsd meg a stresszpontokat, és végül figyelj oda a reszelésre, nem mindegy hogy hogyan és menniyt reszelsz

Pipó Erika - Válaszolok
2011.04.01 - 15:07
Pipó Erika - vendég
Válasz Rétfalvi Orsolya - 2011. április 1., péntek 13:03 üzenetére

Én is tanulok - vizsgaközelben. :) Oktatóm hívta fel a figyelmünket a tip fellevegősödésére. Probléma oka: a köröm nem volt teljesen zsírtalan és portalan; a tipet nem reszelted össze rendesen a körömmel; a ragasztás nem sikerült jól. A lényeg, hogy ilyenkor a tip egy nagyon picit felenged, levegő kerül alá. Ettől a minimális mozgástól is tönkre mehet a műköröm.

Nagyon szépen köszönöm,kedves vagy és figyelni fogom azt hittem az anyaggal van baj,de bízom benne hogy azzal nem lesz :) Köszönöm szépen:)

Pipó Erika - Válaszolok
2011.04.01 - 15:07
Pipó Erika - vendég
Válasz Rétfalvi Orsolya - 2011. április 1., péntek 13:03 üzenetére

Én is tanulok - vizsgaközelben. :) Oktatóm hívta fel a figyelmünket a tip fellevegősödésére. Probléma oka: a köröm nem volt teljesen zsírtalan és portalan; a tipet nem reszelted össze rendesen a körömmel; a ragasztás nem sikerült jól. A lényeg, hogy ilyenkor a tip egy nagyon picit felenged, levegő kerül alá. Ettől a minimális mozgástól is tönkre mehet a műköröm.

Nagyon szépen köszönöm,kedves vagy és figyelni fogom azt hittem az anyaggal van baj,de bízom benne hogy azzal nem lesz :) Köszönöm szépen:)

Rétfalvi Orsolya - Válaszolok
2011.04.01 - 13:03
Rétfalvi Orsolya - törölt felhasználó
Válasz Pipó Erika - 2011. április 1., péntek 10:14 üzenetére

Sziasztok tanácsra lenne szükségem. Most tanulom a szakmát így nézzétek el nekem ha butusnak tűnök.Gyakorlok jelenleg és a kész köröm két nap múlva a tipp fel helyezésénél elreped,mit csinálok rosszul.eddig sikerült most 3 .alkalom hogy ez így megy,a sajátom.Köszönöm ha segít valaki

Én is tanulok - vizsgaközelben. :) Oktatóm hívta fel a figyelmünket a tip fellevegősödésére. Probléma oka: a köröm nem volt teljesen zsírtalan és portalan; a tipet nem reszelted össze rendesen a körömmel; a ragasztás nem sikerült jól. A lényeg, hogy ilyenkor a tip egy nagyon picit felenged, levegő kerül alá. Ettől a minimális mozgástól is tönkre mehet a műköröm.

2011.04.01 - 10:42
Crystal Nails
Válasz Vári Erika - 2011. április 1., péntek 09:35 üzenetére

Véleményt kérek a színes zselékről, valóban lehet olyan szép egy mozdulat mintákat készíteni velük, mint akrillal?

Szia! A Giga Pigment festőzselékkel lehet egymozdulatozni.

Pipó Erika - Válaszolok
2011.04.01 - 10:14
Pipó Erika - vendég

Sziasztok tanácsra lenne szükségem. Most tanulom a szakmát így nézzétek el nekem ha butusnak tűnök.Gyakorlok jelenleg és a kész köröm két nap múlva a tipp fel helyezésénél elreped,mit csinálok rosszul.eddig sikerült most 3 .alkalom hogy ez így megy,a sajátom.Köszönöm ha segít valaki

Vári Erika - Válaszolok
2011.04.01 - 09:35
Vári Erika - törölt felhasználó

Véleményt kérek a színes zselékről, valóban lehet olyan szép egy mozdulat mintákat készíteni velük, mint akrillal?

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár

https://www.traditionrolex.com/1