https://www.traditionrolex.com/1

https://www.traditionrolex.com/1

Műköröm készítés hibái - 217.

2024. április 26. - Ervin, Klétusz napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Műköröm készítés hibái fórum

A műköröm készítés során felmerülő problémák megosztásának és az arra adott válaszoknak a színtere.

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 2206 db

Műköröm készítés hibái

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

2011.04.14 - 06:45
Kovács Jessica
Válasz Huszár Jutka - 2011. április 13., szerda 19:55 üzenetére

Kedves Jessica! Megbántani nem szeretnélek, de azt javaslom, ne nagyon dolgozz tipes technikával. Ma már az épített köröm a sláger, hisz abból többféle formát tudsz építeni, természetesebb hatású, erősíti és elősegíti a saját köröm növekedését is:) Amelyik vendégnek nagyon deformált a körme, arra szinte lehetetlenség tipet rakni, mert lepattanhat bármikor, ha kirúgja magát a köröm szerkezetéből adódóan. A papírsablont a vendég körömformájához igazodva ki tudod vágni, akár deformáltabb akár rágott körömnél is. Te vagy a szakember, beszéld le a vendéged a tipről és győzd meg, hogy az építettel jobban jár, mert divatosabb és tartósabb:) És természesen figyelj oda azokra a dolgokra, amiket a többiek írtak előttem.

Szia!Jól van, végül is én is erre jutottam. De köszönöm a segítséget :)

2011.04.13 - 20:03
Fodor Mari

Sziasztok!nekem is szuksegem lenne tanacsra,en nem alkalmazom a tippes modszert,de egy vendeg kimondottan tipeset szeretne,tudnatok e segiteni valami jo tanacsal hogyan csinaljam hogy tartos legyen?

2011.04.13 - 19:55
Huszár Jutka
Válasz Kovács Jessica - 2011. április 13., szerda 18:31 üzenetére

Hát nem tudom igazából a vastagabb zselé rétegtől is lehet? Menet:fertőt., kaparás,vágás, mattítás, acid primer, acid free primer, utána építek. Bőrhöz nem érek természetesen. De arra is gondoltam, hogy akinek építek annak nem esik le a tippes vendégemnek meg igen. Lehet azért, mert nagyon furán lapos volt a körme, tehát deformált volt és a tippet is alig bírtam ráerőszakolni, mivel egyszerűen nem illeszkedett rá, de ő azt szerette volna.

Kedves Jessica! Megbántani nem szeretnélek, de azt javaslom, ne nagyon dolgozz tipes technikával. Ma már az épített köröm a sláger, hisz abból többféle formát tudsz építeni, természetesebb hatású, erősíti és elősegíti a saját köröm növekedését is:) Amelyik vendégnek nagyon deformált a körme, arra szinte lehetetlenség tipet rakni, mert lepattanhat bármikor, ha kirúgja magát a köröm szerkezetéből adódóan. A papírsablont a vendég körömformájához igazodva ki tudod vágni, akár deformáltabb akár rágott körömnél is. Te vagy a szakember, beszéld le a vendéged a tipről és győzd meg, hogy az építettel jobban jár, mert divatosabb és tartósabb:) És természesen figyelj oda azokra a dolgokra, amiket a többiek írtak előttem.

2011.04.13 - 18:31
Kovács Jessica
Válasz Molnár Zsuzsa - 2011. április 13., szerda 07:27 üzenetére

Szia, természetesen a levegosodést nem látni rogton :-) Ha esetleg leírnád a pontos menetet....vagy nem érsz hozzá a zselével a borhoz? Nem nagyon vastag a zselé a koromsáncnál? a bort rendesen lekaparod? primer? mattítás?sok oka lehet, nehéz így találgatni.

Hát nem tudom igazából a vastagabb zselé rétegtől is lehet? Menet:fertőt., kaparás,vágás, mattítás, acid primer, acid free primer, utána építek. Bőrhöz nem érek természetesen. De arra is gondoltam, hogy akinek építek annak nem esik le a tippes vendégemnek meg igen. Lehet azért, mert nagyon furán lapos volt a körme, tehát deformált volt és a tippet is alig bírtam ráerőszakolni, mivel egyszerűen nem illeszkedett rá, de ő azt szerette volna.

2011.04.13 - 11:58
Crystal Nails
Válasz Kincses-Macovei Andrea - 2011. április 12., kedd 18:18 üzenetére

Hat szerintem sincs koze C ivhez de nem hasznalok mas markaju termeket csak CN termekekkel dolgozom,de rajottem mert biztos azert repedezett be a vastag reteg miatt...

Andrea, a Top Shine-t leheletvékonyan kell felkenni. Ha kihúzod az üvegből az ecsetet, az egyik oldalát teljesen lehúzhatod az üveg falán, a másik oldalán marad elegendő ahhoz, hogy több körmöt is át tudsz vele kenni. (Köröm hosszúságától függ, hogy hány körmöt, de látni fogod.) Fontos, hogy a Top Shine-al a köröm élét is zárd le, így tartósabb lesz.

2011.04.13 - 07:27
Molnár Zsuzsa
Válasz Kovács Jessica - 2011. április 13., szerda 07:03 üzenetére

Sziasztok! Nekem olyan problémám van, hogy a vendégeim 2 hét után visszajönnek fellevegősödött körmökkel, ami pedig egyáltalán nincs ott amikor felteszem a körmöket! Az előkészítésem biztos jó, mivel Gabótól tanultam, így nem értem mi lehet a probléma. Ötletetek van?

Szia, természetesen a levegosodést nem látni rogton :-) Ha esetleg leírnád a pontos menetet....vagy nem érsz hozzá a zselével a borhoz? Nem nagyon vastag a zselé a koromsáncnál? a bort rendesen lekaparod? primer? mattítás?sok oka lehet, nehéz így találgatni.

2011.04.13 - 07:03
Kovács Jessica

Sziasztok! Nekem olyan problémám van, hogy a vendégeim 2 hét után visszajönnek fellevegősödött körmökkel, ami pedig egyáltalán nincs ott amikor felteszem a körmöket! Az előkészítésem biztos jó, mivel Gabótól tanultam, így nem értem mi lehet a probléma. Ötletetek van?

Panyik Anett - Válaszolok
2011.04.12 - 19:06
Panyik Anett - törölt felhasználó
Válasz Kincses-Macovei Andrea - 2011. április 7., csütörtök 21:53 üzenetére

Sziasztok , nekem is tanacsra lenne szuksegem.Miert van az hogy amikor felkentem a TopShine zselet es van ugy hogy ra par napra bereped?Tul vastagon vittem fel?Mielott felvittem a TopShine-t kell fixalni?Htok kerlek segitsetek.

Szia! Én az IBD fényzseléjét használom, tuti, és soha nem reped be:)

Kincses-Macovei Andrea - Válaszolok
2011.04.12 - 18:18
Kincses-Macovei Andrea - törölt felhasználó
Válasz Andrea K Szamosi - 2011. április 12., kedd 08:29 üzenetére

ezt az Andreának akartam írni...sorry :)

Hat szerintem sincs koze C ivhez de nem hasznalok mas markaju termeket csak CN termekekkel dolgozom,de rajottem mert biztos azert repedezett be a vastag reteg miatt...

Andrea K Szamosi - Válaszolok
2011.04.12 - 08:29
Andrea K Szamosi - törölt felhasználó

ezt az Andreának akartam írni...sorry :)

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár

https://www.traditionrolex.com/1