https://www.traditionrolex.com/1

https://www.traditionrolex.com/1

Műkörmös állás hirdetés - 529.

2024. április 16. - Csongor, Bernadett napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Műkörmös állás fórum

Ha műkörmös állást kínálsz, manikűrös, vagy pedikűrös állást keresel, itt megteheted...

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 5338 db

Műkörmös állás

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

2011.04.26 - 07:45
Major Kinga

Örs vezér térhez közeli bejáratott üzletünkbe hely kiadó pedikűrös vagy masszőr részére! Érd: 06204142976

2011.04.24 - 20:06
Tóth Beáta
Válasz Juhász Erzsébet - 2011. április 24., vasárnap 14:35 üzenetére

Szia! Én Mezőtúron érdeklődtem állás felől ott is ugyan ennyi volt a rám eső bérleti díj.A fodrászé pedig 15ezer.Ha minden mással meg vagy elégedve nyugodtan fogadd el szerintem.Ennél olcsóbbat nem igen találni,ne hagyd ki az alkalmat:).Remélem tudtam kicsit segíteni.Sok sikert!

Köszönöm, meg fogom nézni!:)

Juhász Erzsébet - Válaszolok
2011.04.24 - 14:35
Juhász Erzsébet - törölt felhasználó
Válasz Tóth Beáta - 2011. április 24., vasárnap 12:29 üzenetére

Sziasztok! Kaptam ajánlatot, de nem tudom, hogy milyen árak vannak bérleti díj terén!: Hatvanban van egy szalon, ahol más összeget fizet a fodrász, a kozmetikus és a körmös! A fodrász, mivel sok vizet és áramot használ 40et, a kozmetikus 30at, a körmösök pedig 10et fizetnek! Szóval a 10ezer havonta szerintem jó! Vagy nem?!:S

Szia! Én Mezőtúron érdeklődtem állás felől ott is ugyan ennyi volt a rám eső bérleti díj.A fodrászé pedig 15ezer.Ha minden mással meg vagy elégedve nyugodtan fogadd el szerintem.Ennél olcsóbbat nem igen találni,ne hagyd ki az alkalmat:).Remélem tudtam kicsit segíteni.Sok sikert!

2011.04.24 - 12:29
Tóth Beáta

Sziasztok! Kaptam ajánlatot, de nem tudom, hogy milyen árak vannak bérleti díj terén!: Hatvanban van egy szalon, ahol más összeget fizet a fodrász, a kozmetikus és a körmös! A fodrász, mivel sok vizet és áramot használ 40et, a kozmetikus 30at, a körmösök pedig 10et fizetnek! Szóval a 10ezer havonta szerintem jó! Vagy nem?!:S

2011.04.21 - 19:13
Tóth Beáta
Válasz Huszár Jutka - 2011. április 19., kedd 15:50 üzenetére

Szia! Ne keseredj el! Műkörmösből manapság rengeteg van, hisz divatszakmává vált. Nem gondoltál még arra, hogy otthon dolgozz? Akkor külön bérleti díjat nem kell fizetned. Csupán egy kis helyiséget kell kialakítanod, ahol fogadhatod a vendégeidet.

Szia! Köszönöm a bíztatást! Eddig otthon körmöztem, kezd is alakulni a vendégkör, de úgy gondolom, hogy egy városban, vagy egy forgalmasabb helyen az ember többet elérhet!

Szabó Nikoletta - Válaszolok
2011.04.20 - 13:58
Szabó Nikoletta - törölt felhasználó

Sziasztok! Somogy megyében, esetleg Nagykanizsán keresek műkörmös állást, lehetőség szerint olyan helyen, ahol van rá igény, kereslet. Vállalkozóim van, pedizek is. Munkáim és elérhetőségeim megtekinthetők az adatlapomon. Szabó Nikoletta

Szabó Nikoletta - Válaszolok
2011.04.20 - 05:07
Szabó Nikoletta - törölt felhasználó
Válasz Torda Magdolna - 2011. április 20., szerda 04:46 üzenetére

Már nem aktuális a hely, mivel a barátnőm sokáig keresgetett és senkit nem talált így elment máshova kozmetikusnak:D de ha gondolod, menj fel a városkapuhoz és nézd meg az üzletet, hátha kiadó még....

Értem, köszi szépen. Lehet megnézem majd :)

Torda Magdolna - Válaszolok
2011.04.20 - 04:46
Torda Magdolna - törölt felhasználó
Válasz Szabó Nikoletta - 2011. április 18., hétfő 12:25 üzenetére

Szia! Megvan még a hely?

Már nem aktuális a hely, mivel a barátnőm sokáig keresgetett és senkit nem talált így elment máshova kozmetikusnak:D de ha gondolod, menj fel a városkapuhoz és nézd meg az üzletet, hátha kiadó még....

Drozdik Melinda - Válaszolok
2011.04.19 - 19:57
Drozdik Melinda - törölt felhasználó

Pécsen vendégkört átvevő agilis, vállalkozóival rendelkező műkörmöst keresek. Olyanok jelentkezését várom, akik kellő szaktudással és nagy energia befektetéssel vennék át teljes, jól kiépített vendégkörömet. További részletek telefonon. 70/4574883

2011.04.19 - 15:50
Huszár Jutka
Válasz Tóth Beáta - 2011. április 18., hétfő 10:30 üzenetére

szomorú, hogy nem találunk magunknak munkát! én tavaly végeztem, és azóta semmi! egy multinál vagyok szalagon! pedig minden vendégemtől csak dicséretet kapok, de egyszerűen nem tudok egyedül elindulni!:(

Szia! Ne keseredj el! Műkörmösből manapság rengeteg van, hisz divatszakmává vált. Nem gondoltál még arra, hogy otthon dolgozz? Akkor külön bérleti díjat nem kell fizetned. Csupán egy kis helyiséget kell kialakítanod, ahol fogadhatod a vendégeidet.

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár

https://www.traditionrolex.com/1