https://www.traditionrolex.com/1

https://www.traditionrolex.com/1

Műkörmös állás hirdetés - 528.

2024. április 16. - Csongor, Bernadett napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Műkörmös állás fórum

Ha műkörmös állást kínálsz, manikűrös, vagy pedikűrös állást keresel, itt megteheted...

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 5338 db

Műkörmös állás

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

Gál Andrea - Válaszolok
2011.05.03 - 05:57
Gál Andrea - törölt felhasználó

Pedikűr/gyógy/-manikűr-műkörmös állást keresek, XX.ker. és környéke vagy ahol ingyenes parkolási lehetőség van, alkalmazotti munkaviszonyban, természetesen a járulékokat én fizetem. Magamról bővebben: www.andikoromkozmetika.hu

Asztalos Georgina - Válaszolok
2011.05.02 - 20:13
Asztalos Georgina - vendég

Sziasztok! Zuglói szépségszaloba keresünk műkörmöst,pedikűröst,manikűröst. A szalon 2 szintből áll.A felső egy h-v-ig nyitvatartó szolárium.lent a szalonba van:fodrászat,hajhosszabbítást,sminktetoválás,kozmetika... Érdeklődni:0670.647.1477 További képek:www.olcsonszepet.eoldal.hu

Sonja szalon - Válaszolok
2011.04.29 - 11:07
Sonja szalon - vendég

Sziasztok! Tatabányán most induló üzletbe keresek műkörmöst. A bérleti díj 6 000.- plusz 2 000 .- Ft rezsi havonta! Kezdő is lehet! Fényképes önéletrajzokat a consulting.szab387@gmail.com e-mail címre várom!

Farkas Erika - Válaszolok
2011.04.27 - 16:41
Farkas Erika - vendég

Sziasztok! Zuglóba keresek ügyes műkörmöst és pedikűröst.Forgalmas helyen ingyenes parkolás, 7 éve jól bejáratott szalon. Kedvező feltételek, alapvendégkör, a többi rajtad múlik.érd:06302237376

Juhász Erzsébet - Válaszolok
2011.04.27 - 12:09
Juhász Erzsébet - törölt felhasználó

Hja,azt elfelejtettem hogy 3 hónapja regisztrált munkanélkülinek kell lenni ahhoz,ha jól emlékszem.:(

Juhász Erzsébet - Válaszolok
2011.04.27 - 11:57
Juhász Erzsébet - törölt felhasználó
Válasz Gondos Nikolett - 2011. április 27., szerda 10:56 üzenetére

Szia! Erről még nem hallottam! Mit takar ez a 'Munkaügyis pályázat'? Nagyon szeretnék én is ebben dolgozni. Amúgy egy gyárban dolgozom sajnos és 3 műszak mellett amennyire lehet ezzel is foglalkozok, de jobb lenne ha ez lehetne a főállásom:)

Van egy olyan lehetőség(nem tudom hogy ahova Te tartozol munkaügyi kirendeltségben van-e ilyen lehetőség)hogy 3tól 6 hónapig.maximum a minimálbért adhatják ha belevágsz a vállalkozásba.De az a feltétel miután lejárt a támogatás ugyan annyi ideig fennt kell tartani a vállalkozásod ameddig kaptad a támogatást de akkor is ha nem jött be az üzlet.hmm,remélem érthetően irtam le.Menj be a Munkaügyi kirendeltségbe ahova tartozol és kérdezz utánna,ott azért jobban el tudják mondani hogy is van ez:)

Gondos Nikolett - Válaszolok
2011.04.27 - 10:56
Gondos Nikolett - vendég
Válasz Juhász Erzsébet - 2011. április 27., szerda 07:10 üzenetére

Szia! Sajna én is ugyan így vagyok pedig annyira szeretnék ebben a szakmában dolgozni.Munkaügyis pályázatra nem gondoltatok még?

Szia! Erről még nem hallottam! Mit takar ez a 'Munkaügyis pályázat'? Nagyon szeretnék én is ebben dolgozni. Amúgy egy gyárban dolgozom sajnos és 3 műszak mellett amennyire lehet ezzel is foglalkozok, de jobb lenne ha ez lehetne a főállásom:)

Juhász Erzsébet - Válaszolok
2011.04.27 - 07:10
Juhász Erzsébet - törölt felhasználó
Válasz Gondos Nikolett - 2011. április 26., kedd 11:01 üzenetére

Szia! Nekem is ez a problémám...sajnos nagyon nehéz egyedül elindulni, és a legtöbb helyen ráadásul vállalkozóit kérnek...Nekem kezdetnek alkalmazotti viszony lenne a kedvezőbb:(

Szia! Sajna én is ugyan így vagyok pedig annyira szeretnék ebben a szakmában dolgozni.Munkaügyis pályázatra nem gondoltatok még?

Gondos Nikolett - Válaszolok
2011.04.26 - 11:01
Gondos Nikolett - vendég
Válasz Tóth Beáta - 2011. április 18., hétfő 10:30 üzenetére

szomorú, hogy nem találunk magunknak munkát! én tavaly végeztem, és azóta semmi! egy multinál vagyok szalagon! pedig minden vendégemtől csak dicséretet kapok, de egyszerűen nem tudok egyedül elindulni!:(

Szia! Nekem is ez a problémám...sajnos nagyon nehéz egyedül elindulni, és a legtöbb helyen ráadásul vállalkozóit kérnek...Nekem kezdetnek alkalmazotti viszony lenne a kedvezőbb:(

2011.04.26 - 09:04
LUGOSI ZOLTÁN

Sziasztok! Férfi műkörmös asztalt keres Budapest és Pest megye északi részén. IV., XV., XIII. Kerületek, Dunakeszi, Fót, Veresegyház és vonzáskörzete. Zolikarma regisztráció alatt láthatóak a munkáim, honlapom: www.zoli-karma.hu Elérhetőségem: 06703896005 Lugosi Zoltán

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár

https://www.traditionrolex.com/1