https://www.traditionrolex.com/1

https://www.traditionrolex.com/1

Műkörmös állás hirdetés - 527.

2024. április 19. - Emma, Malvin, Zseraldina napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Műkörmös állás fórum

Ha műkörmös állást kínálsz, manikűrös, vagy pedikűrös állást keresel, itt megteheted...

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 5338 db

Műkörmös állás

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

Gál Andrea - Válaszolok
2011.05.05 - 14:59
Gál Andrea - törölt felhasználó

Pedikűr/gyógy/-manikűr-műkörmös állást keresek, XX.ker. és környéke vagy ahol ingyenes parkolási lehetőség van, bejelentett munkaviszonyban, természetesen a járulékokat én fizetem. Magamról bővebben: http://www.andikoromkozmetika.hu

Rétfalvi Orsolya - Válaszolok
2011.05.05 - 07:04
Rétfalvi Orsolya - törölt felhasználó

Ja, Bea! Megnéztem a munkáidat, amiket ide töltöttél fel. Te csak ne keseregj! Nagyon szépen dolgozol, sok szalon össze tenné a kezét a kreativitásodért. Az ízlésed is a helyén van. Neked sikered lesz! Az a szalon meg csak "puccoljon" tovább. :D

Rétfalvi Orsolya - Válaszolok
2011.05.05 - 07:01
Rétfalvi Orsolya - törölt felhasználó
Válasz Tóth Beáta - 2011. május 4., szerda 16:45 üzenetére

Csak mert én puccos szalont vártam, mert azt gondoltam, hogy az a "menő"! De!: a puccos szalon puccos vezetője elküldött a fenébe, meg se nézte a munkáimat! Másutt meg én voltam a "sztár körmös, aki lehet h ott fog dolgozni"! És akár azonnal is kezdhettem volna! Talán az a fontos, h jól érezze magát mindenki, és azt kapja, amit szeretne! Dolgozó, vendég egyaránt!:)

Beáta! Mosolyogj - abból baj nem lehet. Akkor is, ha kidobtak a "puccos" szalonból. Az a fontos, hogy olyan helyet találj, ahol őszintén tudsz mosolyogni nap mint nap, mert jól érzed magad és mert valóban a te munkádra van ott szükség. Nehéz megtalálni, de ha egyszer oda kerülsz, sikert sikerre tudsz halmozni és szeretni fognak a vendégek. :)

2011.05.04 - 16:45
Tóth Beáta

Csak mert én puccos szalont vártam, mert azt gondoltam, hogy az a "menő"! De!: a puccos szalon puccos vezetője elküldött a fenébe, meg se nézte a munkáimat! Másutt meg én voltam a "sztár körmös, aki lehet h ott fog dolgozni"! És akár azonnal is kezdhettem volna! Talán az a fontos, h jól érezze magát mindenki, és azt kapja, amit szeretne! Dolgozó, vendég egyaránt!:)

Szabó Nikoletta - Válaszolok
2011.05.04 - 10:17
Szabó Nikoletta - törölt felhasználó
Válasz Tóth Beáta - 2011. május 3., kedd 17:11 üzenetére

Ma voltam egy szalonban! Érdekelne, hogy inkább a puccos, főutcai szalonokat részesítitek előnyben, vagy az eldugott utcácskák barátságos szalonjait?

Én ha vendégként gondolkozom, nekem az fontosabb, hogy olyan helyre járjak, ami nincs telezsúfolva sok emberrel. Én oda mennék szívesen, ahol van egy vagy két körmös, és csend van, nyugalom, beszélgethetek a körmössel anélkül, hogy bárki beleszólna, vagy hallaná. De ez csak az én véleményem...

Juhász Erzsébet - Válaszolok
2011.05.04 - 09:32
Juhász Erzsébet - törölt felhasználó
Válasz Tóth Beáta - 2011. május 3., kedd 17:11 üzenetére

Ma voltam egy szalonban! Érdekelne, hogy inkább a puccos, főutcai szalonokat részesítitek előnyben, vagy az eldugott utcácskák barátságos szalonjait?

Szia! Szerintem sem az a lényeg hogy milyen puccos hanem hogy mennyire megközelíthető,közel van-e mondjuk több fontosabb épülethez,parkolás stb és mennyire barátságosak ott és még szerintem nagyon fontos nekik az is ha jobban,belsőségesebben el tudnak beszélgetni velük!de ez csak az én véleményen:)

Rétfalvi Orsolya - Válaszolok
2011.05.04 - 07:33
Rétfalvi Orsolya - törölt felhasználó
Válasz Tóth Beáta - 2011. május 3., kedd 17:11 üzenetére

Ma voltam egy szalonban! Érdekelne, hogy inkább a puccos, főutcai szalonokat részesítitek előnyben, vagy az eldugott utcácskák barátságos szalonjait?

Szia! Én is figyelem a szalonok hirdetéseit. Szerintem nem a pucc a fontos, a hely (megközelíthetőség) viszont annál inkább. Tömegközlekedés a közelben, ingyenes parkolási lehetőség. A vendég ebben is szereti az egyszerűen és gyorsan megoldható dolgokat. :)

2011.05.03 - 17:11
Tóth Beáta

Ma voltam egy szalonban! Érdekelne, hogy inkább a puccos, főutcai szalonokat részesítitek előnyben, vagy az eldugott utcácskák barátságos szalonjait?

Szabó Nikoletta - Válaszolok
2011.05.03 - 08:52
Szabó Nikoletta - törölt felhasználó

Sziasztok! Somogy megyében, esetleg Nagykanizsán keresek műkörmös állást, lehetőség szerint olyan helyen, ahol van rá igény, kereslet. Vállalkozóim van, pedizek is, zselével dolgozom. Munkáim és elérhetőségeim megtekinthetők az adatlapomon. Szabó Nikoletta

Gál Andrea - Válaszolok
2011.05.03 - 05:59
Gál Andrea - törölt felhasználó
Válasz Asztalos Georgina - 2011. május 2., hétfő 20:13 üzenetére

Sziasztok! Zuglói szépségszaloba keresünk műkörmöst,pedikűröst,manikűröst. A szalon 2 szintből áll.A felső egy h-v-ig nyitvatartó szolárium.lent a szalonba van:fodrászat,hajhosszabbítást,sminktetoválás,kozmetika... Érdeklődni:0670.647.1477 További képek:www.olcsonszepet.eoldal.hu

Szia! kérhetnék bőveb információt, bérleti díj? andreaa@freemail.hu Pedikűr/gyógy/-manikűr-műkörmös állást keresek, XX.ker. és környéke vagy ahol ingyenes parkolási lehetőség van, alkalmazotti munkaviszonyban, természetesen a járulékokat én fizetem. Magamról bővebben: www.andikoromkozmetika.hu

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár

https://www.traditionrolex.com/1