https://www.traditionrolex.com/1

https://www.traditionrolex.com/1

Műkörmös állás hirdetés - 524.

2024. április 24. - György, Fidél, Debóra napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Műkörmös állás fórum

Ha műkörmös állást kínálsz, manikűrös, vagy pedikűrös állást keresel, itt megteheted...

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 5338 db

Műkörmös állás

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

Szolnokiné Balogh Zsuzsanna - Válaszolok
2011.05.26 - 15:42
Szolnokiné Balogh Zsuzsanna - törölt felhasználó

Sziasztok!Elég nagy múlttal rendelkező aktív kéz-lábápoló,műkörömépítő keresi leendő munkatársnőit,munkahelyét Budapsten:)Még egy hónapig Miskolcon dolgozom,Július elejétől keresnék egy igazán belevaló szalont kedves,normális,barátságos kollégákkal Budapesten! Akinek bármilyen ötlete,felajánlása van,hívjon,keressen bizalommal! Üdv mindenkinek! 20/417-5457

Nagy Márta - Válaszolok
2011.05.23 - 16:55
Nagy Márta - vendég

Bíró Ica újra nyíló szalonjába keresünk önmagára és munkájára is igényes szolgáltatókat mani- és pedikűröst, műkörmöst, masszőrt, fitnesszoktatókat. Fontos, hogy jól ismerd a szakmádat, pontosan és szépen dolgozz! A szalon a Moszkva téren van. Várjuk jelentkezésedet a 06/20-441-9511-es számon. Márti

2011.05.18 - 11:21
Kovács Tünde
Válasz Egri Beáta - 2011. május 14., szombat 22:03 üzenetére

Sziasztok! Magántanárt keresek Kaposvárról! Még kezdő vagyok és most járok tanfolyamra. Szeretném a lehető legjobban elsajátítani az alapokat, de úgy érzem,hogy az itthoni gyakorlás és a heti egyszeri oktatás nem elég. Akit érdekelne a dolog és szívesen segítene az kérem írjon! email: beaegri@gmail.com

Tapasztalatom : engem is felkért egy ifjúcsk "hölgy ", hogy a gyakorlatom-tudásom adjam át. ' egész napra 15000 ft-ot kértem, amiből alkudni akart, aztán részleteket utólag fizetni... A történet vége : egyik nap lemerült a telefonom, épp előadást tartani voltam a szomszédos városban egy egészségügyi suliban, így nem tudtam telefonokat fogadni. Sokat melózom, sokan járnak hozzám, néha azt se tudom hol a fejem... Este olvasgatom a neten az üziket... hát...igazán bunkó hangnemben leszidott, sértegetett, hogy nem is válaszoltam neki aznap, és talált jobbat-olcsóbbat. Azért megírtam merre jártam-és mi lett a telefonommal, és közöltem vele hogy így ne is kezdjen ebbe a szakmába. Regisztrált itt is...megnéztem a munkáit kb 3 van... katasztrófa. Őszintén, és rosszindulat nélkül.

2011.05.18 - 11:12
Kovács Tünde
Válasz Szép Kriszta - 2011. május 16., hétfő 05:43 üzenetére

Sziasztok! Segítsetek lécci! Pedikűr-manikűr-műkörömhöz kell működési engedély vagy ÁNTSZ engedély? Külön bejáratú kis üzletben csinálnám... Vagy milyen hatósági engedélyek (papírok) kellenek hozzá? Köszönöm szépen!

mág halványan emlékszem ÁNTSZ kérte- amikor kimegy helyszíni szemlére, és jegyzőkönyvezi : szakmánként 30 törölköző, ha szikét használsz-veszélyes hulladék elszállításának gondoskodása szakemberrel-szerződéssel igazolva,,2 szerszámkészlet...stb...

2011.05.18 - 11:08
Kovács Tünde
Válasz Szép Kriszta - 2011. május 16., hétfő 05:43 üzenetére

Sziasztok! Segítsetek lécci! Pedikűr-manikűr-műkörömhöz kell működési engedély vagy ÁNTSZ engedély? Külön bejáratú kis üzletben csinálnám... Vagy milyen hatósági engedélyek (papírok) kellenek hozzá? Köszönöm szépen!

Az ÁNTSZ mindent elmond, pl: dohányzási feltételek szabálya, víz bevizsgáltatása,fertőtlenítők adatlapja...stb. Aztán a helyi önkormányzat elnavigál pl: építésügy /illetékköteles minden !!! /tűzoltóságnak ők küldenek értesítőt...stb...

Rétfalvi Orsolya - Válaszolok
2011.05.17 - 13:45
Rétfalvi Orsolya - törölt felhasználó
Válasz Timea Karkossiák - 2011. május 16., hétfő 10:03 üzenetére

körmösöket keresünk szépségszalonunkba Fodrászat ,Masszázs , Kozmetika üzemel 0630 870 48 77

Szia! Hol vagytok, melyik városban?

2011.05.17 - 10:39
Szép Kriszta
Válasz Rétfalvi Orsolya - 2011. május 16., hétfő 06:49 üzenetére

Szia Kriszta! Ha más szalonjában kezdesz dolgozni, akkor csak a bizonyítványodra és esetleg vállalkozói igazolványra van szükséged. Ha saját szalont szeretnél nyitni (hivatalosan), akkor vállalkozói + önkormányzati engedély + ÁNTSZ engedély kell, én úgy tudom. A helyedben bemennék a helyi önkormányzathoz, és bővebb tájékoztatást kérnék tőlük. Sok sikert!

Köszönöm, meglesz! :)

Juhász Erzsébet - Válaszolok
2011.05.17 - 07:04
Juhász Erzsébet - törölt felhasználó

Biztosan jó volt azért.Majd alakul az szerintem!Ki tudja lehet ma már úgy jösz fel ide hogy volt pár új vendéged!:)Persze amúgy biztos kell idő hogy Rád találjanak.Szerintem jó ötlet volt,hívjál barátnőket vagy rokonokat még:) Névjegykártyád nincs?Szerintem az is jól jöhetne.

2011.05.16 - 16:37
Tóth Beáta
Válasz Juhász Erzsébet - 2011. május 16., hétfő 07:41 üzenetére

Szia! Húúú de jóóó.Sok-sok sikert!Sok vendéget!:) Majd mesélj légyszi mi volt hogy sikerült!!!!!!!

Köszönöm! Hát első körben csaltam egy picit, mert a kereszttesómat vittem el, hogy lássák a vendégek, h "hú jó lehet, ha első alkalommal vendége van!" :D Hát nem jött aztán senki, de nagyon bizakodó vagyok! Festettünk és szépítgettük a szalont!:)

2011.05.16 - 10:03
Timea Karkossiák

körmösöket keresünk szépségszalonunkba Fodrászat ,Masszázs , Kozmetika üzemel 0630 870 48 77

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár

https://www.traditionrolex.com/1