https://www.traditionrolex.com/1

https://www.traditionrolex.com/1

Műkörmös állás hirdetés - 517.

2024. április 25. - Márk, Ányos napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Műkörmös állás fórum

Ha műkörmös állást kínálsz, manikűrös, vagy pedikűrös állást keresel, itt megteheted...

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 5338 db

Műkörmös állás

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

Machon Melinda (Illusion Körömszalon)

Nem teljesen ide vágó de hátha valakinek van ismerőse. Margit híd budai hídfőnél, 5 éve működő fodrász, kéz-és lábápoló szalonban, fodrászszék kiadó. Vendégkör, kedvező bérleti feltételek valamint a környék és a körmös kolléganők vendégei jó vendégszerzési lehtőséggel könnyítik a kezdést. Fiatal csapatunkba keresünk hosszú távra tervező, ambíciózus, önálló, munkájára igényes fodász kollégát vagy kolléganőt.

2011.07.28 - 06:09
Juhász Julianna
Válasz Tóth Beáta - 2011. július 22., péntek 11:25 üzenetére

A múltkor egy KÍNAI illatszer és vegyiáru boltban jártam a fodrász kollégámmal, ahol olyan professzionális körmös és fodrászkellékeket találtunk, amit kifejezetten tilos a "sarki boltban árulni"! CN zseléket árultak olyan áron,h csak na! CN Fényzselé 2500.-! A kezembe vettem, mert biztos votam benne,h kamu! Fordítom, és az alján: "CN Hungary, Bp. József körút 44......" Áruljátok el, hogyan lehet a kínai boltban ilyen termékeket kapni?! A fodrász kollégám is látott olyan anyagokat, amiket egyszerűen nem vásárolhat meg olyan, aki nem szakmabeli!

szia!!!! hol van ez a bolt??? email cimem j.julianna90@gmail.com előre is köszi!!! elhiszem hogy nem örülsz hogy bárki hozzájuthat....:((((((

Dopita Judit - Válaszolok
2011.07.27 - 17:45
Dopita Judit - törölt felhasználó

Sziasztok! Műkörmös pedikűrös állást keresek a IV. kerületben váltótárs nélkül. Kis vendégköröm és vállalkozóim van. Ha valaki tud valamit légyszi hívjon 06-70-588-69-99 Köszönöm Juci

2011.07.27 - 14:19
Nagy Györgyi

Szeptembertől kiadó műkörmös helyet keresek Győrben, lehetőleg a belváros környékén. Ha szükséges a vállalkozói, már most elkezdek intézkedni! :)

2011.07.25 - 09:27
Surman Andrea

Alkalmazotti munkaviszonyban keresek műkörmös, pedikűrös kolléganőt.Budapesti szalonunk 7 éve üzemel, vendégkör van, és türelmetlen:-) Fodrászat, kozmetika, és szolárium szolgáltatás is van. Tel.:06309277675 Üdv: Surman Andi

2011.07.25 - 04:48
Balázsi Szilvia
Válasz Tóth Beáta - 2011. július 23., szombat 16:30 üzenetére

Nem is ez a lényeg, persze örülök az olcsóbb alapanyagnak, de annak marhára nem,h ahhoz bárki hozzájuthat! Priviben megírom hol!

Igazából rendes körmös boltban is hozzájut, csak az ÁFA-t is ki kell fizetnie...

2011.07.24 - 21:31
Balázsi Szilvia
Válasz Tóth Beáta - 2011. július 23., szombat 16:30 üzenetére

Nem is ez a lényeg, persze örülök az olcsóbb alapanyagnak, de annak marhára nem,h ahhoz bárki hozzájuthat! Priviben megírom hol!

oké:) Köszönöm:) Kellett neked kiírni...:D

Balázs Alexandra - Válaszolok
2011.07.23 - 18:44
Balázs Alexandra - törölt felhasználó
Válasz Tóth Beáta - 2011. július 22., péntek 11:25 üzenetére

A múltkor egy KÍNAI illatszer és vegyiáru boltban jártam a fodrász kollégámmal, ahol olyan professzionális körmös és fodrászkellékeket találtunk, amit kifejezetten tilos a "sarki boltban árulni"! CN zseléket árultak olyan áron,h csak na! CN Fényzselé 2500.-! A kezembe vettem, mert biztos votam benne,h kamu! Fordítom, és az alján: "CN Hungary, Bp. József körút 44......" Áruljátok el, hogyan lehet a kínai boltban ilyen termékeket kapni?! A fodrász kollégám is látott olyan anyagokat, amiket egyszerűen nem vásárolhat meg olyan, aki nem szakmabeli!

Szia!!!:) Érdeklődnék hogy próbáltad-e a terméket és jó-e?? Ha igen és jóó megmondod nekem az üzlet pontos helyét? :) Előre is köszi!!! e-mail: nikitta.1991@hotmail.com

2011.07.23 - 16:30
Tóth Beáta
Válasz Balázsi Szilvia - 2011. július 22., péntek 19:51 üzenetére

ohh hol van?:D Megyek:D

Nem is ez a lényeg, persze örülök az olcsóbb alapanyagnak, de annak marhára nem,h ahhoz bárki hozzájuthat! Priviben megírom hol!

2011.07.22 - 19:51
Balázsi Szilvia
Válasz Tóth Beáta - 2011. július 22., péntek 11:25 üzenetére

A múltkor egy KÍNAI illatszer és vegyiáru boltban jártam a fodrász kollégámmal, ahol olyan professzionális körmös és fodrászkellékeket találtunk, amit kifejezetten tilos a "sarki boltban árulni"! CN zseléket árultak olyan áron,h csak na! CN Fényzselé 2500.-! A kezembe vettem, mert biztos votam benne,h kamu! Fordítom, és az alján: "CN Hungary, Bp. József körút 44......" Áruljátok el, hogyan lehet a kínai boltban ilyen termékeket kapni?! A fodrász kollégám is látott olyan anyagokat, amiket egyszerűen nem vásárolhat meg olyan, aki nem szakmabeli!

ohh hol van?:D Megyek:D

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár

https://www.traditionrolex.com/1