https://www.traditionrolex.com/1

https://www.traditionrolex.com/1

Műkörmös állás hirdetés - 497.

2024. április 20. - Tivadar, Tihamér, Töhötöm napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Műkörmös állás fórum

Ha műkörmös állást kínálsz, manikűrös, vagy pedikűrös állást keresel, itt megteheted...

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 5338 db

Műkörmös állás

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

2012.02.23 - 21:49
Balázsi Szilvia

Sziasztok! Pedikűröst vállalkozót keresünk a Szentkirályi Szépségszalonba ( wwww.szentkiralyiszepsegszalon.hu). Mellém kellene váltótárs vagyis fél műszakra(napi 6 óra), én csak kezeket csinálok. Nagyon sok vendégem van, tőlem mehetnének is át pedikűröztetni. A kollegáknak is sok vendége van és van igény a pedikűrre. Márciustól lehetne kezdeni. A szalonban van fodrászat, masszázs, kozmetika, műköröm, zsírbontás, tornaterem, ahol különböző órákat tartanak. Amennyiben hozzánk jössz automatikusan fel is teszünk a honlapunkra. Kezdők is jelentkezhetnek, sőt nekik könnyebb is elindulni egy ilyen szalonban. Jelentkezni: 06308723574

Göncöl Egészségcentrum - Válaszolok
2012.02.23 - 21:49
Göncöl Egészségcentrum - vendég

Sziasztok! Szalonunk, a Göncöl Egészségcentrum a XIII.kerületben, a Gyöngyösi utcában található, foglakozunk akupunktúrával, alakformáló kezelésekkel, végleges szőrtelenítéssel, masszázzsal, van kozmetika, pedikűr és szolárium is. Folyamatban van a természetgyógyászati rendelés és a dietetikai tanácsadás beindítása is.(bővebb információ a szalonról: www.goncolec.hu) Igen nagy igény lenne a vendégeink részéről manikűrre, illetve műköröm-építésre, gél-lakkozásra is. Tehetséges, igényes manikűrös-műkörmös kolléganőt keresünk. Lehetőség van párhuzamosan recepciós munkakör betöltésére is, akár alkalmazotti státuszban is. Érdeklődni lehet a 06203595525 telefonszámon, vagy a info@goncolec.hu e-mail címen.

Hunyadi Andrea - Válaszolok
2012.02.23 - 21:17
Hunyadi Andrea - vendég

Sziasztok! Nagy forgalmú belvárosi (V.ker. Petőfi S. u.) szépségszalonba keresünk manikűr-pedikűröst alkalmazotti viszonyba. Nyelvtudás előny! Érd.: Hunyadi Andrea 70-282-0322

2012.02.23 - 10:46
FARKAS ANDREA

Sziasztok! Kelenföldi üzletembe keresek műkörmöst.Kedvező feltételekkel! Érd:06203443320

2012.02.23 - 09:40
Juhász Erika

Sziasztok, 9.ker Ráday utcába keresünk kozmetikust, fodrászt és pedikűrős kollégát! Akár azonnali belépéssel. Előny, ha van vendégköröd! Érdeklődni: Földiné Marcsi- 70/7733089 www.marinet.hu

2012.02.21 - 22:07
Paczolai Brigitta

Sziasztok, körmös állást keresek elsősorban pesti oldalon (alkalmazottként). 2010-ben végeztem el a tanfolyamot, azóta több továbbképzésen is részt vettem. Brillbird-el dolgozom. JB Lashes 3D szempilla felrakással is foglakozom. Olyan szalont keresek ahol bővíthetem a vendégköröm, forgalmas és fiatalos :) email:p.brigi17@freemail.hu

Marton Adrienn - Válaszolok
2012.02.21 - 17:00
Marton Adrienn - törölt felhasználó
Válasz Gera-Király Anita - 2012. február 21., kedd 11:16 üzenetére

Adrienn! Ha még keresel állást, az Örsnél tudom ajánlani egy ismerősömet. Szalon az Árkád mögött található, a feltételek kedvezőek, a lányok tündériek. Ha érdekel, keresd Varga Lindát a 06303178182-es telefonszámon. Üdv. Anita

Köszönöm,már beszéltem is vele! :)

Gera-Király Anita - Válaszolok
2012.02.21 - 11:16
Gera-Király Anita - törölt felhasználó
Válasz Marton Adrienn - 2012. február 17., péntek 09:52 üzenetére

!=4, tehát 4 éve körmözöm... :))

Adrienn! Ha még keresel állást, az Örsnél tudom ajánlani egy ismerősömet. Szalon az Árkád mögött található, a feltételek kedvezőek, a lányok tündériek. Ha érdekel, keresd Varga Lindát a 06303178182-es telefonszámon. Üdv. Anita

Berki Csilla - Válaszolok
2012.02.20 - 15:00
Berki Csilla - törölt felhasználó

Sziasztok! Külföldön érdekelne munkalehetőség. Aki tud az jelezzen már nekem. Köszönöm előre is!

2012.02.18 - 20:52
Barna Anett

Sziasztok!Kezdő kézápoló és műkörömépítőként keresek állást Újpest és környékén!Vállalkozóim még nincsen!Viszont nagyon szeretnék ezzel foglalkozni!Keresek,kutatok és remélem meg is találom az ideális helyet!De ha valaki hamarabb rám talál mint én ő rá akkor várom levelét! :) E-mail: barna.anett@gmail.com Üdv:Anett

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár

https://www.traditionrolex.com/1