https://www.traditionrolex.com/1

https://www.traditionrolex.com/1

Műkörmös állás hirdetés - 451.

2024. április 26. - Ervin, Klétusz napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Műkörmös állás fórum

Ha műkörmös állást kínálsz, manikűrös, vagy pedikűrös állást keresel, itt megteheted...

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 5338 db

Műkörmös állás

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

Kála Szépségstúdió - Válaszolok
2012.09.25 - 21:36
Kála Szépségstúdió - vendég
Válasz Tomi - 2012. szeptember 25., kedd 19:46 üzenetére

Azért mondjuk nem hiszem ,hogy összehasonlítási alap lenne a Kőb nya-Újpest és a Csepel-Pomáz....de mindegy.....:-) Eleve metró vonal köti össze a két kerületet,ami szerintem max 30 perc...próbáld ezt eljátszani Csepelről-Pomázra...vicces lesz;-) Úgyhogy lájkold csak nyugodtan a sületlenséget...

Kedves Tomi! Nem a Pomáz-Csepel távot lájkolom,hanem az egész szöveget amit a lány írt. Én is hirdetek,és egyikőtök sem jelentkezett. Senkinek nem repül a sültgalamb a szájába, tenni is kell érte. Akkor inkább dolgozz otthonról minimális vendégkörrel, hiszen Pomáztól minden messze van. Jó éjt! :)

2012.09.25 - 21:21
KÁ

Ha gondolod, leírom neked a címet, hogy lásd, nem a metró mellett laktam, és nem is ez a lényeg! Hanem, hogy ha dolgozni akarsz, tapasztalatot szerezni, akkor nem panaszkodni kell, hogy nem hívnak vissza, mert sajnos a mai világban 90%-ban nem hívnak vissza, ha interjúra mész, vagy állásra jelentkezel. Arra próbálok rávilágítani, hogy ha az embert elutasítják, akkor nem le kell állni problémázni, meg a fórumban név szerint emlegetni, hogy ki nem hívott vissza, hanem elgondolkodni azon, hogy mi a hiba. Nem a Csepel-Pomáz távra hegyeztem ki a mondandómat, hanem arra, hogy ne a fórumon töltse ki valaki a dühét, mert nem hívják vissza.

2012.09.25 - 19:46
Tomi
Válasz Kála Szépségstúdió - 2012. szeptember 25., kedd 15:58 üzenetére

Lájkolnám,ha lenne olyan gomb. :)

Azért mondjuk nem hiszem ,hogy összehasonlítási alap lenne a Kőb nya-Újpest és a Csepel-Pomáz....de mindegy.....:-) Eleve metró vonal köti össze a két kerületet,ami szerintem max 30 perc...próbáld ezt eljátszani Csepelről-Pomázra...vicces lesz;-) Úgyhogy lájkold csak nyugodtan a sületlenséget...

2012.09.25 - 19:41
Tomi
Válasz FeryCsaby - 2012. szeptember 25., kedd 08:51 üzenetére

Egyetértek Tomival... bár nekem semmi bajom nem lenne külföldel! :) sőt.... de én még nem adom fel! Szeretem csinálni, és azt hiszem egészen jól is megy, mint látható a munkáimból! Sőt... múltkor képzeljétek el ,benn voltam egy nagyobb bevásárló központban, és ilyen látványkörmös... hát komolyan amit láttam hogy hogyan fogadják a vendéget, és hogy bánnak velük vagy mit tesznek ,égnek állt a hajam! az a kevés is :D És hogy mik ezek? pl. Jön egy vendég és kérdez... azt hiszem az a dolga, dolgunk hogy mosolyogva vidáman elmondjuk a szolgáltatást és felelni a kérdésére, hogy elnyerjük a tetszését! Ezáltal máskor is hozzánk fordúlna! Ehelyetta a kiscsaj : ott van oldalt a kis papíros tessék elolvasni mit mennyiért nyújtnk... hát naneeeeeeeeeeee, majd a másik, figyeltem, már 2 órája csinálta a körmét ey hölgynek, ami sima egyszerű manikűrből francia zselé... ez még nem is lenne akkora gond na de mikor reszelés kzben össze vssza beszélgget a másikkal, vagy oda sem néz a vendég meg elrátja a kezét stb... mert véresre vágja na de kérem... új reszelőnél legalább az oldalán lévősorját szedjük már le! És legalább az újjunkal támasszuk ki a reszelőt véletlen se vágjunk bele a vendégbe! Szegényazt várta mikor szabadul és megnéztem a munkája végét! Szín kireszelve a mosolyvonal egyenlő a nullával, hát még a stresszpont kialakítása.. és akkor komolyan az ilyenek mehetnek mert nők vagy mert protekció 0 tudással vagy csak megvett oklevéllel, aki meg odafigyel a vendégre csak mert pasi viszlát! Kérem de komolyan csajok hölgyek... akik legalább nem rosszat akarnak hallani a kollegájukról, vagy munkásukról, legalább ne bénákat vagy nem törőzömökkel foglalkozzon, hanem aki adi s a munkájára és igenis odafigyel arra, hogy a vendé az első, amíg előtte van vele kell törődni ! Csak ennyit akartam kommentelni! Akit esetleg sértene, annak ajánlom gondolkodjon el miért :) valószínű ebbe a kategóriába tartozik! Béke Peace! ░░░░░░░░▓██▓ ░░░░░░░██▓█▓█ ░░░░░░█▓▓█▓█▓█ ░░░░░ █▓▓▓██▓▓█ ░░░░░█▓▓▓██▓▓▓█ ░░░░░██▓▓██▓▓██ ░░░░░░████████░▄ ░░░░░░░██████░██ ░░░░█▄░░██ █░████ ░░░░███░░██░██ ██ ░░░░░░███ ██ ████ ░░░░░░░/░_)██ ░░░░░░ /░ /██ ________/░(____) ░░░░░░░░(____) ░░░░░░░░(____) ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯(____) ░░░░░░░░██ ░░░░░░░░██

Szerintem majd dumáljunk privátba, mert lassan kizárnak innen minket!:-D

2012.09.25 - 19:38
Tomi
Válasz - 2012. szeptember 25., kedd 14:23 üzenetére

Most már nem bírom megállni szó nélkül. Nyavalyogtok itt, hogy nincs munkátok, de nem jelentkeztek helyekre, mert messze van. Én is dolgoztam már a kőbányai lakótelep közepén, amikor Újpest szélén laktam, nem is kevés ideig, ráadásul éjszakaival jártam haza, ami fixen 1 óra 50 perces út volt minden nap, és nem a legjobb pénzért, de az is pénz volt. Nem minden munka szól a kényelemről, valahol el kell kezdeni, ha tapasztalatot akarsz szerezni. Aztán ha lesz gyakorlat, lesz jobb hely is! Arra meg nem gondoltok, hogy esetleg azért nem keresnek meg titeket, mert a munkátok nem tetszik nekik, mert még kezdők vagytok? Csak egy ötlet. Nem szeretnék haragot gerjeszteni, de mostanában akármikor megnézem ezt a fórumot, hogy ajánlatokat nézzek, mindig csak azt látom, hogy mindenki nagyon okos a műköröm eredetével kapcsolatban, meg hogy milyen modorral illik a vendéggel beszélni, csak ez nem éppen ide való, nem ezért jövünk ide. De elnézést kérek, nem akarok senkit megbántani, csak ez a véleményem.

Teljesen igazad van,mindenben egyetértek veled. Tomi

Kála Szépségstúdió - Válaszolok
2012.09.25 - 15:58
Kála Szépségstúdió - vendég
Válasz - 2012. szeptember 25., kedd 14:23 üzenetére

Most már nem bírom megállni szó nélkül. Nyavalyogtok itt, hogy nincs munkátok, de nem jelentkeztek helyekre, mert messze van. Én is dolgoztam már a kőbányai lakótelep közepén, amikor Újpest szélén laktam, nem is kevés ideig, ráadásul éjszakaival jártam haza, ami fixen 1 óra 50 perces út volt minden nap, és nem a legjobb pénzért, de az is pénz volt. Nem minden munka szól a kényelemről, valahol el kell kezdeni, ha tapasztalatot akarsz szerezni. Aztán ha lesz gyakorlat, lesz jobb hely is! Arra meg nem gondoltok, hogy esetleg azért nem keresnek meg titeket, mert a munkátok nem tetszik nekik, mert még kezdők vagytok? Csak egy ötlet. Nem szeretnék haragot gerjeszteni, de mostanában akármikor megnézem ezt a fórumot, hogy ajánlatokat nézzek, mindig csak azt látom, hogy mindenki nagyon okos a műköröm eredetével kapcsolatban, meg hogy milyen modorral illik a vendéggel beszélni, csak ez nem éppen ide való, nem ezért jövünk ide. De elnézést kérek, nem akarok senkit megbántani, csak ez a véleményem.

Lájkolnám,ha lenne olyan gomb. :)

Tábori Beatrix - Válaszolok
2012.09.25 - 15:17
Tábori Beatrix - vendég

Igényes, holisztikus szemléletű szalonba keresünk megbízható, szépen dolgozó manikűr, pedikűr, műkörmös kollégát. Váltótárs nincs! Vállalkozói feltétel.Alap vendégkört biztosítunk. Bérleti díj: 25.000 Ft+rezsi. Érdeklődni lehet: Betti 06/307468244

2012.09.25 - 14:34
Oszvald Viktória

Nézzetek körű az expressz.hu-n is, mert ott is sok körmös álláshírdetés van, a többsége pedig itt nincsen fenn!

2012.09.25 - 14:23
KÁ

Most már nem bírom megállni szó nélkül. Nyavalyogtok itt, hogy nincs munkátok, de nem jelentkeztek helyekre, mert messze van. Én is dolgoztam már a kőbányai lakótelep közepén, amikor Újpest szélén laktam, nem is kevés ideig, ráadásul éjszakaival jártam haza, ami fixen 1 óra 50 perces út volt minden nap, és nem a legjobb pénzért, de az is pénz volt. Nem minden munka szól a kényelemről, valahol el kell kezdeni, ha tapasztalatot akarsz szerezni. Aztán ha lesz gyakorlat, lesz jobb hely is! Arra meg nem gondoltok, hogy esetleg azért nem keresnek meg titeket, mert a munkátok nem tetszik nekik, mert még kezdők vagytok? Csak egy ötlet. Nem szeretnék haragot gerjeszteni, de mostanában akármikor megnézem ezt a fórumot, hogy ajánlatokat nézzek, mindig csak azt látom, hogy mindenki nagyon okos a műköröm eredetével kapcsolatban, meg hogy milyen modorral illik a vendéggel beszélni, csak ez nem éppen ide való, nem ezért jövünk ide. De elnézést kérek, nem akarok senkit megbántani, csak ez a véleményem.

2012.09.25 - 10:17
Tomi
Válasz cozma tünde - 2012. szeptember 25., kedd 09:31 üzenetére

Fiúk! ezer éve keresek körmöst pomázi forgalmas szalonba,akár bejelentve is!Egyikőtök sem tolongott érte!ill:ugy emlékszem Csabival beszéltem telefonon,csak elfelejtett visszaszólni! ha nem éltek e lehetősséggel kár arról beszélgetni mily sanyarú a pasi sors!

Szia! Csepelről Pomázra?:-) Vagy akár a 18-ból..messze van.Nagyra értékeljük ,de a Csabi is valszeg ezért nem hívott vissza.Élnék a lehetőséggel ha arrafelé laknék,hidd el.De te sem jönnél át Csepelre dolgozni szerintem...;-)

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár

https://www.traditionrolex.com/1