https://www.traditionrolex.com/1

https://www.traditionrolex.com/1

Modellt keresek - 449.

2024. április 23. - Béla, Adalbert napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Modellt keresek fórum

Ha műkörmös modellt keresel, vagy modell lennél, itt meghirdetheted...

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 4605 db

Modellt keresek

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

podruzsik bettina - Válaszolok
2011.04.20 - 16:37
podruzsik bettina - vendég
Válasz Bodor Tünde - 2011. április 19., kedd 11:08 üzenetére

Sziasztok! Műkörömépítéshez modellt keresek! elérhetőségem:t.m.bodor@gmail.com.

Én írtam neked e-mailt... Deh nem biztos, hogy megakptad, engem és a barátnőmet érdekelne a dolog... Bp-en csinálod? És mennyiért? Meg adom az e-mail cimem és írj nekem ha esetleg nem kaptad meg a levelemet! podruzsikbettina@freemail.hu Üdv betty

podruzsik bettina - Válaszolok
2011.04.20 - 16:36
podruzsik bettina - vendég

Bodor Tünde.. Én írtam neked e-mailt... Deh nem biztos, hogy megakptad, engem és a barátnőmet érdekelne a dolog... Bp-en csinálod? És mennyiért?:) Üdd Betty

Bodor Tünde - Válaszolok
2011.04.19 - 11:08
Bodor Tünde - vendég

Sziasztok! Műkörömépítéshez modellt keresek! elérhetőségem:t.m.bodor@gmail.com.

Andrea K Szamosi - Válaszolok
2011.04.19 - 08:28
Andrea K Szamosi - törölt felhasználó
Válasz Andrea K Szamosi - 2011. április 19., kedd 08:27 üzenetére

Sziasztok Holnap vizsgázom ( fél 2re kéne jönni ) és szükségem lenne egy MEGBÍZHATÓ modellre akinek szép a keze, nem barázdáltak a körmei és nincs begyulladva a körömsánca... aki szeretne jönni az küldjön 1-2 képet a kezeiről ill a körmeiről ... előre is köszönöm...Andi

( Budapesten )

Andrea K Szamosi - Válaszolok
2011.04.19 - 08:27
Andrea K Szamosi - törölt felhasználó

Sziasztok Holnap vizsgázom ( fél 2re kéne jönni ) és szükségem lenne egy MEGBÍZHATÓ modellre akinek szép a keze, nem barázdáltak a körmei és nincs begyulladva a körömsánca... aki szeretne jönni az küldjön 1-2 képet a kezeiről ill a körmeiről ... előre is köszönöm...Andi

Szücsné Fekete Bernadett - Válaszolok
2011.04.19 - 07:39
Szücsné Fekete Bernadett - vendég

Sziasztok Betti vagyok Pécsről. Nagyon szívesen vállalok modellkedést ha valaki most jár tanfolyamra Pécsen. Mobilis vagyok hétköznap délután, hétvégén pedig teljesen ráérek. Napközbe is ha kell megyek csak szóljatok. Több helyen is voltam már körömmodell. Dombóváron és Pécsett. De most Pécsett lakom. Írj email-t, vagy hívj a 06-20/801-9340-es számon

Vörös Lászlóné - Válaszolok
2011.04.19 - 06:43
Vörös Lászlóné - vendég

Hétvégén vállalok műköröm modellkedést.Voltam már modell több alkalommal is. Elérhetőségem:cintia2005@freemail.hu

Vörös Lászlóné - Válaszolok
2011.04.19 - 06:39
Vörös Lászlóné - vendég
Válasz Marcella Herltik - 2011. április 18., hétfő 18:11 üzenetére

szia. én szivesen jelentkeznék modellnek. ha kérhetem és szeretnéd értesíts mindenről a hmarcella@citromail.hu e-mail címemen. és utánnam indent egyeztetünk. köszönöm :)))

Szia Nekem jó a hétvége vagyis csak az jó.Voltam már több alkalommal modell.Ha szükséged van rám akkor írj a cintia2005@freemail.hu címre.Üdv.:Éva

Vörös Lászlóné - Válaszolok
2011.04.19 - 06:35
Vörös Lászlóné - vendég

Szia Sajnos nekem csak a hétvége jó mert a férjem csak akkor van itthon és a gyerekekkel itthon kell,hogy legyen.Ha hétvégi időpontod is van akkor nagyon szívesen.Éva

Schlegl Ottilia - Válaszolok
2011.04.19 - 06:27
Schlegl Ottilia  - vendég
Válasz Vörös Lászlóné - 2011. március 4., péntek 12:33 üzenetére

Szia Szívesen vállalom ha még aktuális.

Szia. Szeretnék érdeklődni, hogy vállalnád -e szerda vagy pénteki napokon a modellkedést májusban.? Előre is köszi. Schlegl Ottilia

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár

https://www.traditionrolex.com/1