https://www.traditionrolex.com/1

https://www.traditionrolex.com/1

Modellt keresek - 441.

2024. április 20. - Tivadar, Tihamér, Töhötöm napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Modellt keresek fórum

Ha műkörmös modellt keresel, vagy modell lennél, itt meghirdetheted...

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 4605 db

Modellt keresek

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

Szőke Tünde - Válaszolok
2011.06.07 - 20:32
Szőke Tünde - vendég

Sziasztok!!! Én 19 éves vagyok!! Műköröm modellkedést vállalok!! szoke_tunde@hotmai.com címen érd! Előre is köszönöm! :)

Burján Henrietta - Válaszolok
2011.06.07 - 12:13
Burján Henrietta - vendég

Sziasztok!Műköröm modellkedést vállalok Dunakeszin.Érd:202792200 vagy a vargabela70@gmail.com

Laczkó Zsófia - Válaszolok
2011.06.06 - 19:57
Laczkó Zsófia - vendég

Szisztok! Műküröm modellkedést vállalok Gödöllő és környékén, illetve Kóka, Sülysáp, Nagykáta körzetében. érd: zsofianna.laczko@gmail.com

Vígh Melinda - Válaszolok
2011.06.06 - 15:51
Vígh Melinda - vendég
Válasz Farkas Krisztina - 2011. június 3., péntek 17:56 üzenetére

Szia Melinda, olvastam, hogy szombat késő délutánra-kora estére keresel modellt a gyakorlati óráidra. Szeretnék érdeklődni, hogy találtál már valakit, vagy még keresel. Akár holnap is ráérek, ha még nincs senki. :) Üdv, Krisztina

Kedves Kriszta! A múltkori hétvégére már volt modellem aki jött de a mostani szombatra még nincs.Ha esetleg neked a mostani hétvége is jó lenne akkor kérlek irj a devilishbaby@freemail.hu email-cimre és megbeszéljük.Várom válaszod:-)))

Szücsné Fekete Bernadett - Válaszolok
2011.06.06 - 08:21
Szücsné Fekete Bernadett - vendég

Sziasztok Betti vagyok Pécsről. Körömmodellkedést vállalok, ha jár valaki tanfolyamra és nincs modellje. írj vagy hívj a 20-801-9340 számon.

2011.06.04 - 19:30
Fabian Zsuzsa

Sziasztok!Modellt keresek műköröm gyakorláshoz,mivel közeleg a vizsga,így nem elég a heti egy nap az iskolában,ezért a saját otthonomba is fogadok modellt ami a Xv.kerületben van,szerda és péntek kivételével bármelyik nap jó:-).gyere bátran,itt legalább nincs feszültség.További info szorpike78@gmail.com

Egri Beáta - Válaszolok
2011.06.04 - 16:49
Egri Beáta - vendég

Sziasztok! Modellt keresek szerdai záróvizsgámhoz(06.08.) műkörömépítéshez. Légyszíves írjatok minél hamarabb, hogy ne izguljak azon, kit viszek. A vizsga Pécsen lesz, útiköltséget állom, ha kell. Hívjatok, vagy írjatok itt vagy emailen: 06/70-631-5014; beaegri@gmail.com Kösziiii!!!

Farkas Krisztina - Válaszolok
2011.06.03 - 17:56
Farkas Krisztina - vendég
Válasz Vígh Melinda - 2011. május 31., kedd 14:46 üzenetére

Sziasztok! Modellt keresek hétvégén szombatra délután 17-20ig manikűr gyakorlathoz Budapest József krt.Ingyenes!!Ha van kedved és időd no meg türelmed akkor várom jelentkezésed:-))Email cimem:devilishbaby@freemail.hu!

Szia Melinda, olvastam, hogy szombat késő délutánra-kora estére keresel modellt a gyakorlati óráidra. Szeretnék érdeklődni, hogy találtál már valakit, vagy még keresel. Akár holnap is ráérek, ha még nincs senki. :) Üdv, Krisztina

Farkas Krisztina - Válaszolok
2011.06.03 - 17:54
Farkas Krisztina - vendég

Szia, olvastam, hogy szombat késő délutánra-kora estére keresel modellt a gyakorlati óráidra. Szeretnék érdeklődni, hogy találtál már valakit, vagy még keresel. Akár holnap is ráérek, ha még nincs senki. :) Üdv, Krisztina

Nail Beauty körömszalon

Június 07-re 8-órától OKJ vizsgához keresek megbízható, türeles szép körmű modellt, ha tudnál jönni kérlek küldj képet a kezedről. aniko@bauko.hu-ra. Köszi, Anikó

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár

https://www.traditionrolex.com/1